در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • نهایی شدن پیش‌نویس مقررات کارگروه کریدور خلیج‌فارس ـ دریای سیاه


  در جهت عملیاتی کردن مسیر ریلی ـ دریایی ـ جاده ایِ کریدورِ جنوب – غرب ، روز دوم اجلاس با حضور شرکت های فورواردری فعال برگزار خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در جلسه مشترک معاونان راه آهن‌های کشورهای عضو کارگروه کریدور حمل‌و‌نقل ترکیبی خلیج فارس ـ دریای سیاه پیش نویس مقررات کارگروه مذکور در جریان نشست های مشترک راه آهن‌های کشورهای عضو کریدور در روزهای ۱۰ و ۹ آبان در تهران مورد مذاکره قرار گرفته و نهایی شود .

  جلسه مشترک معاونان راه آهن های کشورهای عضو کارگروه کریدور حمل و نقل ترکیبی خلیج فارس ـ دریای سیاه طی هفته جاری در تهران برگزار می شود .

  دفتر امور بین الملل راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : نشست هم اندیشی معاونان راه آهن های کشورهای عضو کریدور خلیج فارس ـ دریای سیاه طی هفته جاری در تهران برگزار شود .

  قرار است اعضای این کارگروه در خصوص بررسی چگونگی افزایش حجم مبادلات ریلی بین کشورهای عضو ، شناسایی عوامل مؤثر بر کاهش تعرفه بارهای صادراتی ، وارداتی و ترانزیتی از طریق راه آهن ها و در نهایت تصویب تعرفه نهایی حمل بار در مسیر کریدور جنوب – غرب تشکیل جلسه دهند .

  همچنین در این هم اندیشی پیش نویس مقررات کارگروه مذکور که توسط راه آهن ایران تهیه شده ، قرار است در جریان نشست های مشترک مدیران راه آهن های کشورهای عضو کریدور در روزهای ۱۰ و ۹ آبان در تهران مورد مذاکره قرار گرفته و نهایی شود .

  لازم به ذکر است در جهت عملیاتی کردن مسیر ریلی ـ دریایی ـ جاده ایِ کریدورِ جنوب – غرب ، روز دوم اجلاس با حضور شرکت های فورواردری فعال برگزار خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  افزایش ظرفیت ریلی در غرب دریای خزر با اتصال ریلی رشت به آستارا

  افزایش ظرفیت ریلی در غرب دریای خزر با اتصال ریلی رشت به آستارا

  طی این سال‌ها خوشبختانه سرمایه‌گذاری‌ها و اقدامات جدی در زمینه توسعه حمل‌ونقل ریلی رخ داده است . به‌صورت متوسط طی سال‌های گذشته بیش از ۱ میلیارد دلار به‌طور مستقیم از جانب دولت در حمل‌ونقل ریلی سرمایه‌گذاری شده است و این جدا از سرمایه‌گذاری‌هایی است که از طریق سایر ...

  |

  تضمین ایمنی کامل خط ریلی گرمسار - اینچه برون توسط راه آهن روسیه

  تضمین ایمنی کامل خط ریلی گرمسار - اینچه برون توسط راه آهن روسیه

  خط ریلی گرمسار - اینچه برون یکی از مهمترین پروژه های ریلی برای حمل بارهای ترانزیتی در محور شرق دریای خزر است که از چهار استان ایران عبور می کند . ارتقای ایمنی یکی از مهمترین شاخص های این مسیر ریلی است و راه آهن روسیه با همه امکانات ، ایمنی آن را به طور کامل تضمین می کند .

  |

  سخنان رئیس هیت مدیره شرکت راه آهن روسیه

  سخنان رئیس هیت مدیره شرکت راه آهن روسیه

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در مراسم افتتاحیه آغاز عملیات اجرایی برقی سازی راه آهن گرمسار - اینچه برون اولگ بلازاروف رئیس هیئت مدیره راه آهن روسیه به ایراد سخنرانی ...

  |

  نظرات کاربران