در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • شرکت ساخت و توسعه پیشتاز در حوزه پدافند غیرعامل


  در این همایش ضمن تاکید بر مصون‌سازی پروژه‌های زیرساختی حمل و نقل در حوزه پدافند غیرعامل به جنبه‌های مختلف این موضوع و روش‌های کاهش آسیب‌پذیری پرداخته شد و همچنین از کتاب الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در طرح‌های توسعه و عمران شهری نیز رونمایی شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ با همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان پدافند غیرعامل کشور همایش پدافند غیرعامل و مصون سازی زیرساخت‌های حمل و نقل برگزار شد و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، پاسخگویی به شکایات و پدافند غیرعامل شرکت ساخت وتوسعه به عنوان مدیرنمونه در این حوزه برگزیده شد .

  رییس سازمان پدافند غیرعامل در این تقدیرنامه خطاب به مهدی سندگل نظامی آورده است :‌

  "پدافندغیرعامل به عنوان صلح‌آمیزترین و اثربخش‌ترین شیوه دفاعی کشور است و همواره مصونیت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از تهدیدات دشمنان ، مرهون تلاش‌های پرصلابت مردان و زنان وارسته‌ای بوده است که درعرصه پدافندغیرعامل تلاش و مجاهدت می‌کنند .

  به تاسی از سیره ارزشمند و از باب "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" لازم می‌دانم از حضور فعال و تحسین برانگیز ، تلاش مجدانه و از خودگذشتگی صادقانه و اهتمام جنابعالی در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر و تشکر نمایم . چه اینکه تکریم نخبگان و بزرگوارانی چون جنابعالی که با تعهد ، تدبیر و حسن نیت در گسترش و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در کشور فعالیت می‌نمایند، برای این مرز و بوم فاخر و ماندگار است .

  امید است تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و برنامه‌‌های ولت تدبیر و امید موفق و موید باشید."

  در این همایش ضمن تاکید بر مصون‌سازی پروژه‌های زیرساختی حمل و نقل در حوزه پدافند غیرعامل به جنبه‌های مختلف این موضوع و روش‌های کاهش آسیب‌پذیری پرداخته شد و همچنین از کتاب "الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در طرح‌های توسعه و عمران شهری" نیز رونمایی شد .

  گفتنی است از ۶ تا ۱۲ آبان ماه هفته پدافند غیرعامل با شعار "پدافند غیرعامل ، حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی کشور" نامگذاری شده است .
  مطالب مرتبط

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  این قطعه دارای دو دستگاه تونل به صورت رفت و برگشت هرکدام به طول ۵۳۸ متر و در مجموع‌ ۱۰۷۶ متر است که عملیات اجرایی یکی از تونل‌ها به اتمام رسیده و با اتمام حفاری یک تونل ، تحکیم و لاینینگ تونل دیگر آغاز شده است .

  |

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن امروز از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است و برای مرحله اول آن بخش خصوصی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشته است .

  |

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  در حال حاضر ۳۷۶ نفر نیروی انسانی و بیش از ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات در این پروژه فعال است که در جهت تسریع پروژه تنها ۱۶۴ نفر در قطعه ۴ به صورت مستقیم مشغول به کار هستند تا آزادراه ارومیه - تبریز که یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه آزادراهی است در زمان مقرر به بهره‌برداری ...

  |

  نظرات کاربران