در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش عمر مفید قیر با استفاده از قیر پودر لاستیکی


  این آزمایشات جزو آزمایش‌های عملکردی است و در آزمایشگاه‌های قیر PG انجام می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قیر پودر لاستیکی یکی از راهکارهای آزمایش شده مرکز تحقیقات که موجب افزایش ۱۰ تا ۱۵ ساله عمر مفید قیر می‌شود ، صبح امروز با حضور وزیر راه وشهرسازی رونمایی شد .

  صبح امروز دوم آبان‌ماه در نهمین همایش ملی قیر ، آسفالت و ماشین‌آلات با حضور وزیر راه و شهرسازی از قیر پودر لاستیکی رونمایی شد .

  به گفته احمدی رئیس آزمایشگاه قیر مرکز تحقیقات افزودنی پودر لاستیکی که عموما از لاستیک‌های ماشین‌هاست به قیر اضافه می‌شود و طی آزمایشاتی از جمله آزمایش پیرشدگی عمر مفید قیر ۱۰ تا ۱۵ سال به عمر مفید فعلی افزوده می‌شود . این آزمایشات جزو آزمایش‌های عملکردی است و در آزمایشگاه‌های قیر PG انجام می‌شود .

  گفتنی است در مراسم رونمایی از قیر پودر لاستیکی علاوه بر وزیر راه وشهرسازی محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی ، داود کشاورزیان رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، خیراله خادمی معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور و تمامی صنعتگران و بخش‌های خصوصی و همچنین دانشگاهیان حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه احداث آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه احداث آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  ۵ تبادل ترافیکی بر روی اتوبان‌های عبوری از این آزادراه وجود دارد که در مسیرهای عبوری احداث خواهد شد و حجم عملیات اجرایی را افزایش خواهد داد و مقرر شد تا معماری پل‌ها و تقاطع‌های احداثی در مسیر با توجه به عبور از شهر تاریخی اصفهان متناسب با معماری ایرانی – اسلامی اصفهان ...

  |

  نظرات کاربران