در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر


  این مانور با مشارکت دستگاه‌های امدادرسان شهرستان ایرانشهر از جمله آتش‌نشانی جمعیت هلال‌احمر مرکز امداد و فوریت‌های پزشکی فرماندهی نیروی انتظامی فرماندهی پلیس‌راه جنوب استان برگزار شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ با هدف امدادرسانی سریع و به موقع پس از وقوع تصادفات جاده‌ای مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر برگزار شد .

  رئیس مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت : مانور امدادرسانی جاده‌ای به منظور امدادرسانی سریع و به موقع پس از وقوع تصادفات و تأثیر آن در کاهش پیامدهای ناشی از آن و ارزیابی هماهنگی بین دستگاه‌های امدادرسان در شهرستان ایرانشهر انجام شد .

  ذبیح ا... اکبرزاده افزود : این مانور با مشارکت دستگاه‌های امدادرسان شهرستان ایرانشهر از جمله آتش‌نشانی جمعیت هلال‌احمر مرکز امداد و فوریت‌های پزشکی فرماندهی نیروی انتظامی فرماندهی پلیس‌راه جنوب استان فرمانداری شهرستان ایرانشهر به مدت ۲ ساعت و با تعداد ۱۲۰ نفر امدادگر برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  تدوین کلیات دستورالعمل عملیات زمستانی شرکت فرودگاه‎ها

  تدوین کلیات دستورالعمل عملیات زمستانی شرکت فرودگاه‎ها

  هر فرودگاه باید دستورالعمل برفروبی ویژه خود را تهیه و تا پایان مرداد ماه به دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ارسال کند . همچنین هر فرودگاه ملزم است ، تا پایان شهریور ماه هرسال، اولین جلسه نحوه مواجهه و مقابله را برگزار و نیز گزارش آمادگی پرسنلی و تجهیزاتی ...

  |

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران