در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آمادگی شرکت های مسافری خراسان شمالی برای جابه‌جایی زائران اربعین


  از زائران انتظار می‌رود از اکنون نسبت به عقد قرار داد با شرکت‌های مسافری اقدام کنند و تأمین اتوبوس و ناوگان مورد نیاز را به روزهای آخر معوق نکنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت : شرکت‌های مسافری این استان برای جابه‌جایی زائران اربعین به مرز مهران آمادگی کامل دارند .

  علی‌اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد : تاکنون نشست‌های متعددی برای انجام هماهنگی‌های لازم به منظور خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی در این اداره کل برگزار شده است . شرکت‌های مسافربری از اکنون آماده انعقاد قرار داد هستند تا نسبت به جابجایی زائران این استان اقدام کنند . در نشست با انجمن صنفی رانندگان و نیز شرکت‌های مسافربری بر فراهم آوردن تمهیدات لازم برای کسب آمادگی‌های لازم در این باره تأکید شده است .

  وی با بیان اینکه مرز خروجی به عراق برای زائران خراسان شمالی مرز مهران تعیین شده است ، گفت : از زائران انتظار می‌رود از اکنون نسبت به عقد قرار داد با شرکت‌های مسافری اقدام کنند و تأمین اتوبوس و ناوگان مورد نیاز را به روزهای آخر معوق نکنند . با اقدام زودهنگام زائران برای انعقاد قرارداد ، شرکت‌های مسافربری می‌توانند در صورت نیاز، نسبت به تأمین ناوگان مورد نیاز از سایر استان‌ها اقدام کنند.

  بدیعی مقدم اظهار کرد : در سال گذشته ۴ هزار و ۴۰۰ زائر اربعین حسینی با ۱۲۰ دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی از خراسان شمالی به مرز چذابه جابه‌جا شدند . امسال نیز پیش‌بینی می‌شود همین تعداد ناوگان برای جابه‌جایی زائران به کار گرفته شود اما در صورت نیاز به ناوگان بیشتر ، هماهنگی‌ها برای تأمین ناوگان از سایر استان‌ها انجام می‌شود .




  مطالب مرتبط

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  افزایش کیفیت رویه آسفالت محورهای استان همدان در دو ماه نخست امسال

  افزایش کیفیت رویه آسفالت محورهای استان همدان در دو ماه نخست امسال

  در فروردین و اردیبهشت‌ماه سال جاری ۷۲۷ کیلومتر از راه‌های استان شانه‌سازی شدند . همچنین در راستای نگهداری و ایمنی راه‌ها ، در این مدت ۱۰۵ کیلومتر از آسفالت سطح راه‌های استان همدان روکش شدند .

  |

  نظرات کاربران