در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • جلوگیری از ۸ مورد تجاوز به حریم راه ها در شهرستان گرمی


  نیروهای پرتلاش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان گرمی برای خدمت شبانه‌روزی به مردم شریف با همه توان در میدان عمل آماده انجام وظیفه هستند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان شهرستان گرمی گفت : در ۶ ماه اول امسال از ۸ مورد تجاوز به حریم راه به‌طور قاطع جلوگیری شد .

  صدیف فرمان افزود : با توجه به تأکیدات مکرر و پیگیری‌های مستمر مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل مبنی بر حفظ ایمنی حریم راه که خط قرمز راهداری و مطالبه اصلی مردم است در همین راستا در حوزه شهرستان گرمی ۱۵۰ کیلومتر از حریم راه‌ها تسطیح و از ۸ مورد تجاوز به حریم راه نیز کاملاً جلوگیری شد .

  وی تعمیر و نصب ۱۵۰ شاخه گاردریل ، نصب بیش از ۴۰۰ مورد علائم راهنمایی در محورها ، رنگ‌آمیزی ۲۰۰ مورد تابلو ، لای روبی ۱۵ پل ، خط‌کشی ۱۵۰ کیلومتر از راه‌ها با رنگ سرد ، نصب ۱۳۰ عدد تابلوی جان‌پناه در بزرگراه رضی – هفت‌چشمه و نصب هزار و ۲۵۰ عدد بازتاب چشم‌گربه‌ای در راه جدید توسانلو – گیلارلو – شرفه را از دیگر اقدامات اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان شهرستان گرمی در ۶ ماه اول امسال عنوان کرد .

  رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان گرمی با بیان اینکه ۵۸۰ تن آسفالت گرم برای لکه‌گیری راه‌های اصلی و فرعی شهرستان استفاده شده تصریح کرد : هم‌اکنون عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت راه اصلی رضی ، برگ چای و ۱۰ کیلومتر از مسیر گردنه لنگان در حال اجراست .

  فرمان از در حال اجرا بودن عملیات ایجاد سیستم روشنایی ۴ کیلومتر از مسیر شرفه گرمی خبر داد و گفت : نیروهای پرتلاش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان گرمی برای خدمت شبانه‌روزی به مردم شریف با همه توان در میدان عمل آماده انجام وظیفه هستند .




  مطالب مرتبط

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  نظرات کاربران