در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز عملیات آسفالت پروژه های راه روستایی در شهرستان فاریاب


  اعتبار هزینه شده این پروژه حدود ۱۶۰۰۰ میلیون ریال است و با اجرا این پروژه حدود ۵۲۶ خانوار از نعمت راه مناسب بهره‌مند می‌گردند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های جنوب استان کرمان از آغاز عملیات آسفالت پروژه‌های راه روستایی در شهرستان فاریاب خبر داد .

  عباس ثمره از آغاز عملیات آسفالت پروژه‌های راه روستایی شامل محورهای حور دکان ، حور علیا ، شهیدآباد شور سرگریج ، چاه زیارت ، سوتال - جمال‌زاده ، چاه شهم ، احمدآباد ، ساردوئیه بلوچستانی در شهرستان فاریاب خبر داد . طول کل مسیرهای آماده آسفالت حدود ۱۵ کیلومتر است که تاکنون ۳ کیلومتر آسفالت در محور شهیدآباد شور سرگریج انجام شده است .

  وی افزود : اعتبار هزینه شده این پروژه حدود ۱۶۰۰۰ میلیون ریال است و با اجرا این پروژه حدود ۵۲۶ خانوار از نعمت راه مناسب بهره‌مند می‌گردند . وی همچنین از آغاز اجرای پروژه تکمیل محور حرمه به طول ۳ کیلومتر خبر داد . طول کل محور ۲۳ کیلومتر بوده که تاکنون ۶ کیلومتر از آن به بهره‌برداری رسیده است و جهت اتمام آن به اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال نیاز است .

  لازم به ذکر است راه مذکور راه ارتباطی بین شهرستان فاریاب و شهرستان حاجی‌آباد در استان هرمزگان است که با اتمام آن گامی بزرگ در راستای توسعه شهرستان فاریاب برداشته خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  فاز دوم نصب نیوجرسی این آزادراه تا دوماه آینده در صورت تامین اعتبار به طول ۵/۱۲ کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد . هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل طرح نگهداری وایمن سازی راههای کشور تامین خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران