در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • جزئیات مراسم گرامیداشت روز جهانی مراقبت پرواز


  در انتخاب کنترلرهای برتر از شیوه ارزیابی ۳۶۰ درجه و نظرخواهی از همکاران در بازه زمانی یک ماهه استفاده شده است و به روال دو سال گذشته بهترین کنترلر پرواز انگشتر رومینا را به دست خواهد کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در مراسم گرامیداشت روز جهانی مراقبت پرواز از برترین‎ کنترلرهای مرکز کنترل فضای کشور و فرودگاه‎های کشور با اعطای لوح زرین ، تندیس و انگشتر رومینا قدردانی می‎شود .

  مراسم گرامیداشت روز جهانی مراقبت پرواز روز شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ، با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها ، اعضای هیئت مدیره و مدیران و کارکنان ، در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی برگزار می‎شود .

  در این مراسم به سه نفر از کنترلرهای مراقبت پرواز تندیس "رومینا" و به شش اداره اداره کل کنترل ترافیک هوایی لوح زرین اعطا می‎شود . در انتخاب کنترلرهای برتر از شیوه ارزیابی ۳۶۰ درجه و نظرخواهی از همکاران در بازه زمانی یک ماهه استفاده شده است و به روال دو سال گذشته بهترین کنترلر پرواز انگشتر "رومینا" را به دست خواهد کرد .

  محمدعلی رومینا از اساتید و متخصصان کنترل پرواز بود که سال ۸۸ در حین انجام وظیفه به دلیل فشار کاری ، جان خود را از دست داد .

  این مراسم شنبه ۲۹ مهر از ساعت ۹ تا ۱۲ در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار می‎شود .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  تدوین کلیات دستورالعمل عملیات زمستانی شرکت فرودگاه‎ها

  تدوین کلیات دستورالعمل عملیات زمستانی شرکت فرودگاه‎ها

  هر فرودگاه باید دستورالعمل برفروبی ویژه خود را تهیه و تا پایان مرداد ماه به دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ارسال کند . همچنین هر فرودگاه ملزم است ، تا پایان شهریور ماه هرسال، اولین جلسه نحوه مواجهه و مقابله را برگزار و نیز گزارش آمادگی پرسنلی و تجهیزاتی ...

  |

  نظرات کاربران