در حال بارگذاری ...
 • ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی در پروژه آسفالت محور تاتارسفلی – سلاق غائب


  پیش از این مردم این روستاها از راه خاکی برای تردد استفاده می‌کردند که با آسفالت آن زمینه ارتباط بیش از پیش آن‌ها با مرکز شهرستان و همچنین تبادلات اقتصادی و کشاورزی منطقه فراهم می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از آغاز پروژه آسفالت محور راه روستایی تاتار سفلی به سلاق غائب خبر داد .

  علی‌اکبر شاهینی گفت : آسفالت راه روستایی تاتار سفلی – سلاق غائب در جهت افزایش ضریب ایمنی ، تسهیل در آمد و شد اهالی دو روستا و صرفه‌جویی در وقت و سوخت اجرایی شد .

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان طول پروژه در دست اقدام را ۵ کیلومتر و اعتبار اجرای آن را از محل منابع ملی ، بالغ بر ۴۷۵۰ میلیون ریال اعلام کرد . تاکنون پروژه آسفالت محور راه روستایی تاتارسفلی – سلاق غائب حدود ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  شاهینی ادامه داد : پیش از این مردم این روستاها از راه خاکی برای تردد استفاده می‌کردند که با آسفالت آن زمینه ارتباط بیش از پیش آن‌ها با مرکز شهرستان و همچنین تبادلات اقتصادی و کشاورزی منطقه فراهم می‌شود .

  گفتنی است روستای تاتارسفلی در حوزه شهرستان رامیان و روستای سلاق غائب در حوزه شهرستان گنبد است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  فاز دوم نصب نیوجرسی این آزادراه تا دوماه آینده در صورت تامین اعتبار به طول ۵/۱۲ کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد . هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل طرح نگهداری وایمن سازی راههای کشور تامین خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران