در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش تعداد پل های تلسکوپی فعال در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)


  کلیه پل های تلسکوپی فرودگاه هم اکنون به تایرهای توپر مجهز شدند و با این اقدام ۳ پل تلسکوپی که غیرفعال بودند ، دوباره به چرخه عملیاتی بازگشتند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، سرپرست معاونت امور فرودگاهی و عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از افزایش پل های تلسکوپی فعال برای سوار شدن مسافران به هواپیما در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد .

  مهدی علی عسگری اظهار داشت : پل های تلسکوپی که ۱۵ سال پیش در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برای سوار شدن مسافران به هواپیما نصب شده بودند با کمک تایرهای بادی جابجا می شدند اما این تایرها دیگر در فرودگاه ها استفاده نمی شوند . با تلاش های صورت در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تایرهای توپر برای نصب در این پل ها تهیه شد و کلیه پل های تلسکوپی فرودگاه هم اکنون به تایرهای توپر مجهز شدند و با این اقدام ۳ پل تلسکوپی که غیرفعال بودند ، دوباره به چرخه عملیاتی بازگشتند .

  عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود : علت جایگزینی تایرهای توپر با تایرهای بادی ، امنیت بیشتر این تایرهاست که خطر ترکیدن ندارند و همچنین هزینه های نگهداری آن ها نیز نسبت به مدل های قبلی پایین تر است .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند .

  |

  نظرات کاربران