در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح نخستین سامانه توزین در حال حرکت در محور اردستان به بادرود


  این اولین سامانه WIM از سری قرارداد نصب و راه‌اندازی ٦٥ سامانه توزین در حال حرکت ساخت کشور میان بخش خصوصی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اولین سامانه هوشمند توزین در حال حرکت با ضریب خطای ٥ درصدی به منظور شناسایی دقیق بار غیرمجاز محوری در مسیر اردستان به بادرود به همراه بهره‌برداری از ٣٦٧ کیلومتر روکش آسفالت و ٦٠٠ کیلومتر فوکسیل در حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد .

  غروب روز سه شنبه ١٩ مهرماه ، در جریان سفر عباس آخوندی به استان اصفهان ، اولین سامانه هوشمند توزین در حال حرکت به منظور شناسایی دقیق بار غیرمجاز محوری در مسیر اردستان به بادرود به همراه بهره‌برداری از ٣٦٧ کیلومتر روکش آسفالت و ٦٠٠ کیلومتر فوکسیل طَی مراسمی افتتاح شد .

  گفتنی است ، پروژه‌های  روکش آسفالت بهره‌برداری شده شامل ١٨٢ کیلومتر راه اصلی ، ٥٥ کیلومتر راه روستایی و ١٣٠ کیلومتر سیلکوت راه است .

  شایان ذکر است این اولین سامانه WIM از سری قرارداد نصب و راه‌اندازی ٦٥ سامانه توزین در حال حرکت ساخت کشور میان بخش خصوصی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود .

  شهرستان اردستان با داشتن یک هزار و ۹۱۶ کیلومتر جاده همسنگ و ۱۴۱کیلومتر بزرگراه در ۱۱۸کیلومتری شمال مرکر استان اصفهان قرار دارد .

   
  مطالب مرتبط

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  حضور ۲۹ شرکت در این نمایشگاه حاکی از زنده و پویا بودن آن است و ما به آینده صنعت ریلی خوشبین هستیم . البته در پایان این نمایشگاه یک گزارش کامل از قراردادهای منعقد شده در طول دوره برگزاری ارائه خواهد شد .

  |

  تشریح پیشرفت‌های بخش هوانوردی در فرودگاه گرگان

  تشریح پیشرفت‌های بخش هوانوردی در فرودگاه گرگان

  تجهیزات بسیار پیشرفته هوانوردی هم از منظر روشنایی و هم از منظر ناوبری و کمک ناوبری در فرودگاه نصب شده است . این تجهیزات می‌تواند امکان پذیرایی از پروازهای سنگین را در فرودگاه گرگان فراهم و پروازهای بین‌المللی را با استفاده از هواپیماهای مختلف دایر کند البته این بسته به آن ...

  |

  سوال نماینده مجلس از وزیر راه در خصوص عدم تضمین خرید ریل ملی ذوب‌آهن

  سوال نماینده مجلس از وزیر راه در خصوص عدم تضمین خرید ریل ملی ذوب‌آهن

  شرکت ذوب‌آهن توانسته است با تولید ریل به مراتب ارزان‌تر و باکیفیت‌تر از نمونه‌های خارجی ، وابستگی کشور را به واردات ریل بی‌نیاز کند ، عدم خرید محصول ذوب‌آهن که اتفاقا به سفارش شرکت ملی راه‌آهن بوده است باعث شده تا نماینده مردم میمه ، برخوار و شاهین‌شهر نسبت به این موضوع ...

  |

  نظرات کاربران