در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پروژه های راهسازی استان البرز نیازمند تخصیص اعتبار


  ۳۸ کیلومتر پروژه راهی طالقان - هشتگرد تخصیص مرحله دوم طی سال جاری ده میلیارد تومان بوده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با اعلام اینکه پروژه راه دیزین - شمشک به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد ، گفت که امید است میزان تعهد البرز در این پروژه تفکیک و جدا شود .

  تقی رضایی در جلسه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به استان البرز ، با اشاره به اینکه ۱۰۳ نقطه حادثه خیز در البرز شناسایی و ۳۰ نقطه مورد مطالعه قرار گرفته ، افزود : ۳۴۷ کیلومتر ایمن سازی و روکش آسفالت راه‌های استان مد نظر بوده که در این بخش ۲۵۰ کیلومتر راه شریانی و ۱۵۰ کیلومتر راه روستایی استان ایمن سازی شده است . ۲۰ میلیارد تومان اعتبار که بنا بود تخصیص داده شود هنوز تحقق نیافته است . ۳۸ کیلومتر پروژه راهی طالقان - هشتگرد تخصیص مرحله دوم طی سال جاری ده میلیارد تومان بوده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی البرز با اشاره به اینکه مصوب شده علاوه بر ده میلیارد حدود ۲۵ میلیارد تومان دیگر به این پروژه اختصاص داده شود ، افزود : در مجموع ۹۰ میلیارد تومان برای اتمام پروژه نیاز است .

  رضایی با بیان اینکه پروژه قطعه سوم اشتهارد - نظرآباد به طول ۱۵ کیلومتر راه و ۱۰ کیلومتر تقاطع غیر همسطح ، گفت : تخصیص مرحله دوم سال ۹۶ برای این پروژه ۹ میلیارد تومان بوده که در این جلسه مصوب شد ۱۰ میلیارد تومان دیگر در مرحله سوم تخصیص پیدا کند .
  مطالب مرتبط

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  فاز دوم نصب نیوجرسی این آزادراه تا دوماه آینده در صورت تامین اعتبار به طول ۵/۱۲ کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد . هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل طرح نگهداری وایمن سازی راههای کشور تامین خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران