در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • جزئیات انسداد محور حاجی آباد - بندرعباس


  ساعت شروع و پایان روزانه این عملیات از ساعت ۸ صبح الی ساعت ۱۷ است که در صورت مسدود بودن مسیر محور جایگزین باند رفت بندرعباس - حاجی آباد کیلومتر ۱۰۲ تونل ۱۷ شهریور بصورت دوطرفه است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان هرمزگان اعلام کرد : کیلومتر ۱۰۲ محور حاجی آباد – بندرعباس باند برگشت داخل تونل ۱۷ شهریور از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۷ بعدازظهر از ۹۶/۷/۲۳  لغایت ۹۶/۷/۲۶ بسته خواهد شد .

  داریوش باقرجوان اعلام کرد : جهت عملیات نصب جت فن سیستم تهویه هوا و تکمیل و اجرای سیستم روشنایی کیلومتر ۱۰۲ محور حاجی آباد – بندرعباس داخل تونل ۱۷ شهریور در مهرماه به مدت ۳ روز مسدود خواهد شد .

  باقرجوان افزود : ساعت شروع و پایان روزانه این عملیات از ساعت ۸ صبح الی ساعت ۱۷ است که در صورت مسدود بودن مسیر محور جایگزین باند رفت بندرعباس - حاجی آباد کیلومتر ۱۰۲ تونل ۱۷ شهریور بصورت دوطرفه است .
  مطالب مرتبط

  تشریح تمهیدات راهداری استان البرز برای طرح راهداری تابستانی

  تشریح تمهیدات راهداری استان البرز برای طرح راهداری تابستانی

  راهداران با آمادگی کامل به صورت ۲۴ ساعته و شیفتی در سطح جاده‌ها برای خدمات رسانی به مردم استقرار پیدا کردند که شرکت‌های بیمه نیز در سطح جاده‌ها حضور دارند ، همچنین نیرو‌های پلیس راه و دستگاه‌های امدادی ، شامل هلال احمر و اورژانس در مکان از قبل تعریف شده مستقر هستند .

  |

  نارضایتی ایران از افزایش ۵۰ درصدی عوارض کامیون‌های ترانزیتی در ترکمنستان

  نارضایتی ایران از افزایش ۵۰ درصدی عوارض کامیون‌های ترانزیتی در ترکمنستان

  در راستای دستیابی به توافق و اعمال رفتار مناسب و متقابل در زمینه دریافت عوارض از ناوگان دو کشور نشست کارشناسی بررسی مسائل و مشکلات موجود می‌بایست هرچه زودتر برگزار شود و مذاکرات با دیدگاه مثبت تداوم پیدا کند . 

  |

  بندرعباس فعالترین مرز کشور در زمینه ترانزیت ورود کالا

  بندرعباس فعالترین مرز کشور در زمینه ترانزیت ورود کالا

  آمار ترانزیت کالا از کشور و میزان کالاهای عبوری نشان دهنده نقش و اهمیت کریدور بین المللی شمال وجنوب در ترانزیت کشور است که با توسعه زیر ساختهای لازم در مسیر این کریدور این نقش به مراتب افزایش خواهد یافت .

  |

  نظرات کاربران