در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • همکاری راه آهن ایتالیا و ایران در امور اجرایی و ایمنی


  با توجه به رشد سریع فناوری‌های مرتبط با راه‌آهن در ایتالیا در سال‌های اخیر زمینه‌های همکاری ما با ایران در زمینه‌هایی چون سرویس‌های موبیلیتی فراهم است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر پروژه‌های بین‌المللی راه آهن ایتالیا از آمادگی این کشور برای همکاری با ایران خبر داد .

  چینگولانی در نشست خبری امروز در دانشگاه علم و صنعت ایران ، با تاکید بر اینکه ایران و ایتالیا مشابهت‌های زیادی با یکدیگر دارند ، افزود : از جمله آنها می‌توان به رنگ پرچم هر دو کشور اشاره کرد .

  وی با تاکید بر اینکه سخت‌افزارهایی چون ناوگان، ایستگاه‌ها و سکوها برای راه‌آهن حیاتی است ، اظهار کرد : باید این سخت‌افزار در اختیار مسافرانی باشد که از این خطوط استفاده می‌کنند .

  چینگولانی در عین حال این سخت‌افزار را ابزاری برای تبادل تجربیات دانست و یادآور شد : شرکت راه‌آهن ایتالیا علاقه دارد که در امور اجرایی و به‌ویژه در بخش ایمنی با شرکت راه‌آهن ایران همکاری داشته باشد .

  وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه علم و صنعت ایران، خاطر نشان کرد : ایمنی ، ارائه خدمات به مسافران و IT از جمله دروس ارائه‌شده در این دوره‌ها هستند.

  مدیر پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا با اشاره به رشد و توسعه راه‌آهن در این کشور ، اظهار کرد : با توجه به رشد سریع فناوری‌های مرتبط با راه‌آهن در ایتالیا در سال‌های اخیر زمینه‌های همکاری ما با ایران در زمینه‌هایی چون سرویس‌های موبیلیتی فراهم است .

  وی به سخنان دکتر برخورداری ، رییس دانشگاه علم و صنعت در خصوص توسعه همکاری دو کشور اشاره کرد و گفت : باید زمینه همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های مرتبط را توسعه دهیم و من موافقت کامل خود را برای همکاری با دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام می‌کنم .
  مطالب مرتبط

  رشد بهره‌وری در استفاده منابع از الزامات توسعه ریلی

  رشد بهره‌وری در استفاده منابع از الزامات توسعه ریلی

  تحقق اهداف برنامه و مشکلات فراروی صنعت ریلی برای افزایش سهم حمل بار و مسافر ، فقط منوط به افزایش بودجه نیست ، بلکه پیش‌نیازهایی نیز ضروری است ؛ توسعه زیرساخت حمل و نقل ریلی ، سیاستگذاری‌ها ، ارتقاء هماهنگی‌‌ بین‌ارگانی و رشد بهره‌وری در استفاده از منابع ، نیز از دیگر ...

  |

  تشریح جزئیات فاینانس کره جنوبی برای تولید ۴۵۰ واگن ریل‌باس

  تشریح جزئیات فاینانس کره جنوبی برای تولید ۴۵۰ واگن ریل‌باس

  این قرارداد ۴۵۰ دستگاه واگن ، دنباله قرارداد قبلی تولید ۱۵۰ دستگاه واگن ریل‌باس است ، ما پیش از این ساخت ۱۵۰ دستگاه واگن را با شرکت هیوندایی روتم قرارداد داشتیم ، ضمن آنکه در قرارداد جدید ۴۵۰ دستگاه واگن دیگر اضافه شد که در این قرارداد از نظر تکنولوژی و قرارداد ، شرایط تا ...

  |

  نظرات کاربران