در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پرداخت مطالبات پیمانکاران از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر


  از ابتدای امسال تا کنون از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر مطالبات پیمانکاران با بدهی هایشان به بانک ها توانسته ایم ۱۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی های سازمان را بپردازیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ۶ ماه ابتدای سال ۱۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران پرداخت شد ، گفت : پیش بینی می کنیم تا پایان سال ۲۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران را از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر پرداخت کنیم .

  داوود کشاورزیان درباره آخرین پرداختی‌ها به پیمانکاران و اتخاذ سیاست‌های جدید برای تسویه بدهی‌ها ، اظهار داشت : تصمیم جدیدی که برای تسویه بدهی پیمانکاران اتخاذ شده ، این است که مطالبات پیمانکاران از سازمان راهداری با بدهی آنها به بانک‌ها تهاتر شود . در ۶ ماه گذشته لیستی از میزان بدهی پیمانکاران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به بانک ها تهیه شد و تعدادی از پیمانکاران برای تهاتر مطالبات‌شان از سازمان با بدهی هایشان به بانک ها ، در اولویت این لیست قرار گرفتند و به بانک ها معرفی شدند . در ۶ ماهه گذشته از همین طریق ، ۷۰۰ میلیارد تومان از بدهی به پیمانکاران تسویه شده است .

  کشاورزیان با بیان اینکه خوشبختانه در سال جاری دولت توجه جدی به موضوع پرداخت بدهی‌های پیمانکاران داشته ، گفت : از ابتدای امسال تا کنون از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر مطالبات پیمانکاران با بدهی هایشان به بانک ها توانسته ایم ۱۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی های سازمان را بپردازیم .

  رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد : پرداخت مطالبات پیمانکاران از طریق تهاتر با بدهی شان به بانک‌ها یک روش جدید است و به همین دلیل ، پروسه موافقت نهادهای اقتصادی با این طرح و اجرای آن کمی زمان بر بود اما با کمی تاخیر به اجرا رسید و با موافقت پیمانکاران هم همراه بود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال جاری حجم بیشتری از مطالبات پیمانکاران را با اسناد خزانه اسلامی پرداخت خواهیم کرد ، اظهار داشت : پیش بینی می کنیم تا پایان سال در مجموع ۲۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران را پرداخت کنیم .
  مطالب مرتبط

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران