در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۳۷ درصدی تماس با سامانه تلفنی ۱۴۱


  در بخش استفاده کاربران از سایت اینترنتی ۱۴۱ بیش از ۴ میلیون و ۴۴۷ بازدید ثبت شد . همچنین با امکان نصب نرم‌افزار ۱۴۱ بر روی تلفن همراه ، بالغ بر یک میلیون و ۱۵۷ مراجعه در اپلیکیشن همراه ۱۴۱ صورت گرفته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، هم‌زمان با اوج سفرهای تابستانی در شهریور ماه سال‌جاری ، سامانه‌های تلفنی ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های کشور به یک میلیون و ۶۰ هزار تماس از سوی هم‌وطنان پاسخگو بودند .

  علی‌اکبر آشوری مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان این خبر اظهار داشت : با توجه به فراهم نمودن انواع سامانه‌های نرم‌افزاری اطلاع‌رسانی و پاسخگویی برای مسافران و کاربران جاده‌ای توسط مرکز مدیریت راه‌ها جهت دریافت آخرین وضعیت راه‌ها در شهریور ماه‌ سال‌جاری کل تماس‌های سامانه تلفنی ۱۴۱ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۷ درصد افزایش داشته است .

  وی افزود : در بخش استفاده کاربران از سایت اینترنتی ۱۴۱ بیش از ۴ میلیون و ۴۴۷ بازدید ثبت شد . همچنین با امکان نصب نرم‌افزار ۱۴۱ بر روی تلفن همراه، بالغ بر یک میلیون و ۱۵۷ مراجعه در اپلیکیشن همراه ۱۴۱ صورت گرفته است .

  آشوری همچنین اعلام کرد : سامانه پیامک ۱۰۰۰۱۴۱ به طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به کاربران می‌باشد که در شهریور ماه سال‌جاری بالغ بر ۱۹۶ هزار و ۸۶۲ پیامک به این سامانه ارسال شد و پاسخ‌های لازم از سوی کارشناسان این مرکز ارایه گردید .

  وی استفاده از طرح جامع ۱۴۱ به ویژه اپلیکیشن ۱۴۱ قابل نصب به روی گوشی تلفن همراه از سوی هموطنان را در راستای حقوق شهروندی و دسترسی آزاد به اطلاعات اقدامی بسیار مهم خواند و گفت : بدون تردید سفرهای جاده‌ای با بهره‌مندی از طرح جامع ۱۴۱ ضمن ایجاد آرامش و آسایش برای مسافران و مردم عزیز و مدیریت بر سفرها در صرفه‌جویی در زمان سفر و کاهش سوانح نقش مهمی ایفاء خواهد کرد لذا به هموطنان توصیه می‌شود حتماً قبل از سفر از مزایای این طرح مطلع و استفاده نمایند.
  مطالب مرتبط

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  انجام بیش از ۲ میلیون تماس با سامانه ۱۴۱ در فروردین ماه

  انجام بیش از ۲ میلیون تماس با سامانه ۱۴۱ در فروردین ماه

  در راستای توجه به حقوق شهروندی و دسترسی آزاد هم‌وطنان به اطلاعات جاده‌ای ، در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ۱۴۱ اطلاعات مربوط به تصاویر لحظه‌ای از وضعیت ترافیکی راه‌های کشور و سایر اطلاعات مورد نیاز مسافران ارائه شده است .

  |

  نظرات کاربران