در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برخورد با هرگونه سوء استفاده در زمینه فروش غیر قانونی بلیت در اربعین


  اگرچه تعیین نرخ بلیت‌های خارجی به صورت رقابتی است اما به جهت حساسیت و اهمیت موضوع و با توجه به توافقات بعمل آمده با شرکت‌های هواپیمایی و تعیین نرخ‌ها در این ایام تدابیر برخورد با هرگونه سوء استفاده در زمینه فروش غیر قانونی اندیشیده شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، جلسه دستگاه‌های نظارتی و حاکمیتی درباره پروازهای اربعین با حضور معاون هوانوردی و امور بین الملل این سازمان در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد .

  در این جلسه که با حضور مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری ، نماینده سازمان حج و زیارت ، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ، مدیرکل دفتر نظارت ، مسئولان تعزیرات حکومتی ، سازمان حمایت و پلیس تشکیل شد تدابیر چگونگی توزیع و برخورد با متخلفین احتمالی بلیت شرکت های هواپیمایی در ایام اربعین اندیشیده شد .

  معاون هوانوردی و امور بین الملل گفت : اگرچه تعیین نرخ بلیت‌های خارجی به صورت رقابتی است اما به جهت حساسیت و اهمیت موضوع و با توجه به توافقات بعمل آمده با شرکت‌های هواپیمایی و تعیین نرخ‌ها در این ایام تدابیر برخورد با هرگونه سوء استفاده در زمینه فروش غیر قانونی اندیشیده شده است .

  وی با بیان اینکه مراکز مجاز و نرخ‌های تعیین شده در جلسه مشترک نمایندگان ایرلاین‌ها به دستگاه‌های نظارتی ارسال خواهد شد گفت : لیست دفاتری که شرکت‌های هواپیمایی تصمیم دارند بلیت‌های اربعین را بفروش برسانند از طریق روابط عمومی به رسانه ها اعلام تا متقاضیان از آن طریق نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند .

  دهقان ادامه داد : شرکت‌های هواپیمایی نرخ قیمت بلیت پرواز تهران – نجف – تهران یک میلیون و ۲۰۰ هزارتومان ، تهران – بغداد – تهران نیز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و نرخ بلیت پرواز مشهد – نجف – مشهد یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ، نرخ بلیت پرواز مشهد – بغداد – مشهد نیز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نرخ بلیت های یکسره تهران – نجف ۶۰۰ هزار تومان و مشهد – نجف نیز ۷۵۰ هزار تومان را پذیرفته اند و ملزم به اجرای آن هستند لذا با هرگونه تخلف فروش بلیت خارج از این چارچوب برخورد خواهد شد .

  گفتنی است در این جلسه همچنین دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ، نماینده سازمان حج و زیارت و دیگر مدیران دستگاه های امنیتی و انتظامی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با سازمان هواپیمایی کشوری در این ایام نقطه نظرات خود را بیان کردند .
  مطالب مرتبط

  برخورد بدون اغماض با هرگونه تخلف از دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری

  برخورد بدون اغماض با هرگونه تخلف از دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری

  سازمان هواپیمایی کشوری همواره از طریق رسانه های گروهی به تمامی متخصصین هوانوردی اعلام می کند که ساختارهای گزارش دهی اجباری و داوطلبانه ایمنی بخوبی در سازمان استقرار یافته و اطلاعات آن مورد تحلیل و ارزیابی قرار می گیرند و هیچ نوع مسامحه ای در امر ایمنی صورت نگرفته و نخواهد ...

  |

  نظرات کاربران