در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تسهیل انتشار فراخوان مناقصات شرکت فرودگاه‎ها در سطح بین المللی


  بانک اطلاعاتی این سامانه پروژه‎ها ، قراردادهای چندگانه تجاری ، صنایع تولیدی و خدماتی و غیره را در برمی‎گیرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با عضویت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در سامانه مناقصات بین‎المللی Tendersinfo ، امکان انتشار فراخوان مناقصات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در سطح بین‎المللی تسهیل شده است .

  TendersInfo یکی از بزرگترین سامانه‎های خدمات مشاوره خرید و برگزاری مناقصات در جهان است که در تمامی حوزه‎های صنعت از جمله صنعت هوانوردی و فرودگاهی فعالیت می‎کند .

  این عضویت با پیگیری‎های دفتر برنامه‎ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد گروه همکاری‎های بین‎المللی انجام شده است و شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با استفاده از این سامانه ، ضمن امکان انتشار فراخوان پروژه‎ها در سطح بین‎المللی ، امکان دسترسی به فرصت‎های سرمایه‎گذاری و فروش خدمات مهندسی به سایر کشورها را به منظور ایجاد منابع درآمدی پایدار خواهد داشت .

  بانک اطلاعاتی این سامانه پروژه‎ها ، قراردادهای چندگانه تجاری ، صنایع تولیدی و خدماتی و غیره را در برمی‎گیرد .

  از جمله امکانات این سامانه دسترسی به بیش از ۳۰۰ هزار فرصت شرکت در مناقصات و همکاری‎های بین‎المللی ، دسترسی به بیش از ۱۵ هزار فرصت جدید به صورت روزانه ، دسترسی به بیش از ۲۵۰ میلیون اسناد آرشیوی ، دسترسی به بیش از ۵۰ هزار منابع اطلاعاتی ، و ارائه خدمات با پوشش بیش از ۱۵۰ کشور ، ۱۵۰ شرکت بزرگ بین‎المللی و بیش از ۱۷۰ آژانس تامین مالی در دنیا است .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران