در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش دانش هوانوردی مدیران با برگزاری دوره های آموزشی


  امروز دانش هوایی در دنیا رو به رشد است و یکی از اهداف اصلی برگزاری این دوره‎های آموزشی کسب تجربیات جدید و تئوری‎های جدید مدیریتی برای خلق سیستم‎ها و روش‎های بهتر برای پیشبرد امور است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد : به منظور ارتقای مهارت‎های حرفه‎ای و افزایش دانش هوانوردی ، دومین دوره آموزشی مدیران فرودگاه‎های کشور آغاز به کار کرد .

  حسین اسفندیاری درباره این دوره آموزشی گفت : این دوره چهار روزه در دو سر فصل و به منظور ارتقای مهارت‎های حرفه‎ای مدیران و نیز افزایش دانش هوانوردی در فرودگاه مشهد برگزار می‎شود .

  حسین اسفندیاری با اشاره به اینکه این دوره از صبح امروز ۱۷ مهر ماه آغاز شده و عصر ۲۰ مهر به کار خود پایان می‎دهد ، گفت : این دوره با دو سرفصل اصول و مبانی عملی توسعه خدمات مؤثر هوایی (Principles & Practical Guidelines for Effective Air Services Development)  و مدل‎های کسب و کار فرودگاهی (Airport Business Models) در قالب کارگاه آموزشی برای ۳۲ مدیر مستقل فرودگاهی با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت فرودگاه‎ها و جمعی از معاونان و اعضای هیئت مدیره شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی برگزار و به شرکت‎کنندگان گواهی‎نامه معتبر بین‎المللی داده می‎شود .

  وی با اشاره به اینکه طبق برنامه‎ریزی‎های انجام شده ، در سال چهار دوره آموزشی برای مدیران فرودگاهی ترتیب داده می‎شود ، افزود : محور برخی از دوره‎ها مسائل مرتبط با رعایت موارد قانونی به طور عمومی یا قانون کلی سازمان هواپیمایی کشوری است و در برخی از دوره‎‎ها مانند دوره قبل از اساتید داخلی و در برخی ، مانند این دوره که از کارشناس ACI دعوت کرده‎ایم ، از اساتید خارجی که تجربه بیشتری دارند استفاده می‎شود.

  اسفندیاری تاکید کرد : امروز دانش هوایی در دنیا رو به رشد است و یکی از اهداف اصلی برگزاری این دوره‎های آموزشی کسب تجربیات جدید و تئوری‎های جدید مدیریتی برای خلق سیستم‎ها و روش‎های بهتر برای پیشبرد امور است .
  مطالب مرتبط

  برخورد بدون اغماض با هرگونه تخلف از دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری

  برخورد بدون اغماض با هرگونه تخلف از دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری

  سازمان هواپیمایی کشوری همواره از طریق رسانه های گروهی به تمامی متخصصین هوانوردی اعلام می کند که ساختارهای گزارش دهی اجباری و داوطلبانه ایمنی بخوبی در سازمان استقرار یافته و اطلاعات آن مورد تحلیل و ارزیابی قرار می گیرند و هیچ نوع مسامحه ای در امر ایمنی صورت نگرفته و نخواهد ...

  |

  نظرات کاربران