در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم شناسایی ضعف های ناوگان حمل و نقل مسافر در ایام اربعین


  اولویت کاری ناوگان مسافربری ، ایام اربعین است به همین دلیل از انجمن‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل مسافربری انتظار می‌رود در این زمینه همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت : در ایام اربعین حسینی ، ناوگان حمل و نقل ، باید مجهز به تجهیزات ایمنی و معاینه فنی باشند .

  محمد رودباری بر ضرورت شناسایی ضعف‌ها و تلاش در زمینه برنامه زمان‌بندی شده اعزام ناوگان حمل و نقل مسافر در این ایام تأکید و تصریح کرد : ایمنی ناوگان ، مجهز بودن ناوگان به تجهیزات ایمنی و معاینه فنی ناوگان اتوبوسی در این ایام بسیار حائز اهمیت است و مدیران شرکت‌های حمل و نقل باید نسبت به کنترل و نظارت ناوگان دقت نظر لازم را داشته باشند .

  وی با اشاره به برنامه‌ریزی منسجم و هماهنگ برای ارتقا سطح خدمات به زائران اربعین حسینی ، اظهار کرد : بر اساس تجارب سال‌های گذشته در زمینه ارائه خدمات به دنبال برنامه محوری به زائران اربعین حسینی هستیم . اولویت کاری ناوگان مسافربری ، ایام اربعین است به همین دلیل از انجمن‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل مسافربری انتظار می‌رود در این زمینه همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند .

  آمادگی کامل منطقه به منظور سوخت‌رسانی مطلوب در ایام اربعین حسینی

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان همچنین از آمادگی کامل منطقه به منظور سوخت‌رسانی مطلوب در ایام اربعین حسینی خبر داد و یادآور شد : تمهیدات لازم برای تأمین سوخت مورد نیاز زائران اربعین حسینی در همدان اندیشیده شده است . این استان به عنوان استان معین در مسیر تردد تعداد زیادی از زائران حسینی قرار دارد که با برنامه‌ریزی و انجام تمهیدات لازم همچون سال‌های گذشته آماده برای سوخت‌رسانی در ایام اربعین است .

  وی ادامه داد : پارسال کار سوخت‌رسانی به زائران حسینی بدون هیچگونه کاستی انجام شد و امسال نیز از لحاظ ذخیره‌سازی و عرضه سوخت در وضعیت مطلوبی قرار داریم .

  رودباری به رایزنی‌های انجام شده با شرکت‌های فرآورده‌های نفتی در این زمینه اشاره کرد و از مسئولان این شرکت خواست هر چه سریع‌تر نسبت به ارسال لیست جایگاه‌های عرضه سوخت استان اقدام کنند .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران