در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم ارتقای ایمنی پروازهای فرودگاه مهرآباد


  در این جلسه موضوعاتی چون بررسی و نحوه راه‎اندازی و تجهیز ورودی ترمینال یک ، بررسی ساماندهی محاوط مقابل ترمینال ۱و۲ در مقابل ساختمان سپاه ، رفع معضلات ادامه پروژه ، بررسی پروژه بازسازی و بهسازی سطوح پروازی و تاکید بر بهره‎برداری از باند ۲۹ و رفع موانع موجود در بهره‎برداری از آن مورد بررسی قرار گرفت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران ، بر ارتقای ظرفیت خدمات فرودگاهی و ایمنی پروازهای فرودگاه مهرآباد تاکید کرد .

  در این جلسه که به منظور رفع موانع و سرعت‎دهی به پروژه‎های فرودگاه مهرآباد و افزایش ظرفیت و ارتقای خدمات آن در سفرهای نوروزی تشکیل شد ، رحمت‎اله مه‎آبادی خواستار ارتقای خدمات فرودگاهی و ایمنی پروازهای فرودگاه مهرآباد شد و گفت : تلاش در راستای افزایش سرعت پروازها و ارائه خدمات بیشتر به مسافران در دستور کار است .

  مه آبادی مذاکره با وزیر راه و شهرسازی به منظور سرعت‎دهی به پروژه‎های این فرودگاه را مفید ارزیابی کرد و افزود : برگزاری چنین نشست‎هایی می‎تواند در جهت توسعه فرودگاه و رفع موانع و ارائه راهکارهای مناسب در جهت ارائه خدمات مطلوب فرودگاهی مؤثر باشد .

  مدیرکل فرودگاه مهرآباد نیز نظر مساعد هیئت مدیره شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در تسریع انجام پروژه‎های مهرآباد را سبب رضایتمندی مسافران و البته احقاق حقوق شهروندی آنها دانست .

  این جلسه با حضور رحمت‎اله مه‎آبادی ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران ، غلامحسین باقریان ، عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی ، سعید اکبری ، معاون عملیات هوانوردی و علی رستمی ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد ، به منظور رفع موانع و سرعت‎دهی به پروژه‎های فرودگاه بین‎المللی مهرآباد و افزایش ظرفیت و ارتقای خدمات فرودگاه در سفرهای نوروزی تشکیل شد .

  در این جلسه موضوعاتی چون بررسی و نحوه راه‎اندازی و تجهیز ورودی ترمینال یک ، بررسی ساماندهی محاوط مقابل ترمینال ۱و۲ در مقابل ساختمان سپاه ، رفع معضلات ادامه پروژه ، بررسی پروژه بازسازی و بهسازی سطوح پروازی و تاکید بر بهره‎برداری از باند ۲۹ و رفع موانع موجود در بهره‎برداری از آن ، تکمیل روشنایی باند تا پایان سال ۹۶ و بررسی نحوه تسریع در عملیات نصب و راه‎اندازی پروژه‎های رادار و اتوماسیون مهرآباد ، پیگیری مسائل و مشکلات و معضلات تسریع در بهره‎برداری از پروژه‎ها ، نصب ILS ، سکتوربندی‎های TMA فرودگاه مهرآباد ، تعیین تکلیف سیستم‎های ناوبری و کمک ناوبری ، خروج هواپیماهای اسقاطی به منظور افزایش پارکینگ هواپیما ، بررسی ساختار نیروی انسانی ، تامین نیروهای متخصص و حدود اختیارات آنها نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران