در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح پروژه بیجار به همدان تا پایان نیمه اول سال ۹۷


  از ۱۰ کیلومتر مانده این مسیر هم‌اکنون چهار و نیم کیلومتر آماده بهره‌برداری است و فقط نصب تابلو و علائم مانده که ظرف یک ماه آینده این مسیر نیز زیر بار ترافیک می‌رود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از تکمیل پروژه بیجار به سمت همدان به طول ۵۰ کیلومتر تا پایان نیمه اول سال ۹۷ خبر داد .

  شهرام ملکی گفت : مسیر بیجار به همدان به طول ۱۰۰ کیلومتر می‌باشد که ۵۰ کیلومتر از این مسیر در حوزه استان کردستان قرار گرفته است که در سنوات گذشته و تا پایان سال ۹۴ حدود ۴۱ کیلومتر از این مسیر به بهره‌برداری رسیده است . این پروژه ردیف بودجه ملی دارد و عملیات اجرایی آن از جمله انتخاب پیمانکار ، اجرا و تجهیز کارگاه و ایمنی بر عهده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بوده است .

  وی افزود : از ۱۰ کیلومتر مانده این مسیر نیز هم‌اکنون چهار و نیم کیلومتر آماده بهره‌برداری است و فقط نصب تابلو و علائم مانده که ظرف یک ماه آینده این مسیر نیز زیر بار ترافیک می‌رود .

  ملکی اضافه کرد : در بهمن‌ماه سال ۹۵ با تفویض اختیاری که از وزارت راه و شهرسازی گرفتیم ۵ و نیم کیلومتر باقیمانده را نیز شروع به کار کرده‌ایم که الآن پیشرفت ۷۰ درصدی دارد و امید داریم طبق قولی که وزارتخانه بابت تأمین اعتبار به ما داده تا پایان نیمه اول سال ۹۷ کل مسیر بیجار به همدان را احداث کنیم .
  مطالب مرتبط

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه احداث آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه احداث آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  ۵ تبادل ترافیکی بر روی اتوبان‌های عبوری از این آزادراه وجود دارد که در مسیرهای عبوری احداث خواهد شد و حجم عملیات اجرایی را افزایش خواهد داد و مقرر شد تا معماری پل‌ها و تقاطع‌های احداثی در مسیر با توجه به عبور از شهر تاریخی اصفهان متناسب با معماری ایرانی – اسلامی اصفهان ...

  |

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  طبق پیش‌بینی‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت راه‌آهن ، طی سه الی شش ماه آینده ساخت راه‌آهن قزوین - رشت به اتمام می‌رسد و سپس برای بهره‌برداری به شرکت راه‌آهن منتقل می‌شود .

  |

  نظرات کاربران