در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۴۱ درصدی حمل ریلی کانتینر توسط راه آهن هرمزگان


  ۵ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۶۲۳ تن انواع محمولات و مواد معدنی در این اداره کل تخلیه شده که ۱۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه آهن هرمزگان از رشد ۱۴ درصدی بارگیری در شش ماهه نخست امسال خبر داد .

  محمد پورفخری با تشریح عملکرد شش ماهه این اداره کل گفت : در این مدت ۳ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۴۶۵ تن انواع محمولات و مواد معدنی و کالاهای تجاری در مبادی ایستگاههای گل گهر ، معدن گل گهر و بندر شهید رجایی بارگیری شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد رشد را نشان می دهد . ۵ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۶۲۳ تن انواع محمولات و مواد معدنی در این اداره کل تخلیه شده که ۱۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .

  وی ادامه داد : در همین مدت میزان تن کیلومتر مرزی ۳ میلیارد و ۶۶۵ میلیون و ۴۳۱هزار و ۴۲۰ بوده که رشد ۱۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد . حمل ریلی کانتینر نیز با ۶۵ هزار و ۶۷۲ TEU نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۱ درصد رشد داشته است .

  مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت : تعداد کل مسافر جابجا شده در شش ماهه نخست سال جاری به ۵۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر مسافر رسیده که از رشد ۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه قبلی برخوردار است .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  ارائه خدمات الکترونیکی و فعالیت های مبتنی بر فناوری از سالها پیش تاکنون در این اداره کل در حال انجام است و نرم افزارهایی نظیر سامانه جامع دریایی ، سامانه جامع کانتینری موسوم به CCS و سامانه جامع کالاهای جنرال کارگو موسوم به GCOMS بخش زیادی از نیازها و دغدغه های مشتریان را برطرف ...

  |

  افزایش ۲۱.۹ درصدی تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی

  افزایش ۲۱.۹ درصدی تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی

  طی دوماه اخیر ، دو میلیون و ۷۲۳ هزار تن فرآورده نفتی کابوتاژ و ۲۱۵ هزار و ۷۷۶ تن نیز وارد بندر شده است . ترانزیت نفتی نیز با میزان ۱۱هزار و ۱۱۲ تن در همسنجی با سال گذشته افزایش ۱۰۰درصدی را نشان می دهد .

  |

  لزوم حل مشکل کانال های دسترسی دریایی بنادر در کوتاه ترین زمان

  لزوم حل مشکل کانال های دسترسی دریایی بنادر در کوتاه ترین زمان

  باید با استفاده از تجهیزات موجود و برنامه ریزی صحیح از هرگونه خطرآفرینی جلوگیری کرد و مانع ایجاد وضعیت اضطراری شد و به طور حتم برای تحقق این موضوع به حضور مدیران کشیک در بنادر اصلی و کوچک در روزهای تعطیل نیازمندیم .

  |

  تشریح نقش راه آهن در حمایت از کالا و تولیدات ایرانی

  تشریح نقش راه آهن در حمایت از کالا و تولیدات ایرانی

  در حال حاضر تولید کنندگان کشورمان معتقد هستند که صنعت کشور جوابگوی تولید ریل است و می توانند در تولید لکوموتیو و واگن با صنعت گران خارجی رقابت کنند از این رو نگاهمان برای تامین ریل باید به تولیدات داخلی باشد .

  |

  نظرات کاربران