در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۴۱ درصدی حمل ریلی کانتینر توسط راه آهن هرمزگان


  ۵ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۶۲۳ تن انواع محمولات و مواد معدنی در این اداره کل تخلیه شده که ۱۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه آهن هرمزگان از رشد ۱۴ درصدی بارگیری در شش ماهه نخست امسال خبر داد .

  محمد پورفخری با تشریح عملکرد شش ماهه این اداره کل گفت : در این مدت ۳ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۴۶۵ تن انواع محمولات و مواد معدنی و کالاهای تجاری در مبادی ایستگاههای گل گهر ، معدن گل گهر و بندر شهید رجایی بارگیری شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد رشد را نشان می دهد . ۵ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۶۲۳ تن انواع محمولات و مواد معدنی در این اداره کل تخلیه شده که ۱۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .

  وی ادامه داد : در همین مدت میزان تن کیلومتر مرزی ۳ میلیارد و ۶۶۵ میلیون و ۴۳۱هزار و ۴۲۰ بوده که رشد ۱۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد . حمل ریلی کانتینر نیز با ۶۵ هزار و ۶۷۲ TEU نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۱ درصد رشد داشته است .

  مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت : تعداد کل مسافر جابجا شده در شش ماهه نخست سال جاری به ۵۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر مسافر رسیده که از رشد ۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه قبلی برخوردار است .
  مطالب مرتبط

  تشریح عملکرد کانتینری بندر شهید رجایی از ابتدای سال ۹۷

  تشریح عملکرد کانتینری بندر شهید رجایی از ابتدای سال ۹۷

  بندر شهید رجایی با بهره مندی از پیشرفته ترین پایانه های کانتینری و برخورداری از تجهیزات روز دنیا ، به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران محسوب می شود که تخلیه و بارگیری بیش از ۸۰ درصد کالاهای کانتینری درسطح کل بنادر کشور را پشتیبانی می کند .

  |

  کسب ۲۹ درصد از مجموع ترانزیت کالاهای ورودی توسط بندر شهید رجایی

  کسب ۲۹ درصد از مجموع ترانزیت کالاهای ورودی توسط بندر شهید رجایی

  آمار و اطلاعات جمع آوری شده حاکی از این است که طی ۳ ماهه نخست سال ۹۷ ، ۲۴۴۰ هزار تن کالاهای مصرفی و مواد نفتی از کشور ترانزیت شده است ، که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد افزایش داشته است .

  |

  پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه نصب ۱۲ دستگاه گنتری کرین در بندر شهید رجایی

  پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه نصب ۱۲ دستگاه گنتری کرین در بندر شهید رجایی

  پیشرفت فیزیکی فعلی پروژه جلوتر از موعد زمانبندی قرارداد و بیش از ۹۰ درصد بوده است که شامل عملیات کامل طراحی ، تامین مواد و قطعات ، ساخت و بارگیری و حمل به بندر شهید رجایی از یکسو و نصب و راه اندازی ۱۲ دستگاه از سوی دیگر است .

  |

  نظرات کاربران