در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ثبت تردد ۷ میلیون وسیله نقلیه در محورهای اردبیل


  محور اردبیل - مغان با ۲۵۰ هزار تردد بیشترین آمار تردد وسایط نقلیه باری را به خود اختصاص داده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از ثبت ۷ میلیون تردد در ۶ ماهه اول امسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

  علی رحمتی با بیان اینکه این میزان تردد توسط ۶۰ سامانه ترددشمار که در ۳۰ نقطه استان نصب شده و به ثبت رسیده افزود : در این مدت بیشترین آمار ورود و خروج در محور اردبیل آستارا و بالعکس با ۳ میلیون تردد ثبت شده است .

  وی بیشترین تردد وسایط نقلیه سنگین در ۶ ماهه اول امسال را در محور اردبیل نمین با ۵۰۰ هزار تردد عنوان کرد و گفت : محور اردبیل - مغان نیز با ۲۵۰ هزار تردد بیشترین آمار تردد وسایط نقلیه باری را به خود اختصاص داده است .

  علی رحمتی تصریح کرد : اردبیل سرزمین آواها و نواهای حسینی سالانه پذیرای هزاران عاشق اهل‌بیت علیهم‌السلام است که برای حضور در مراسم باشکوه عزاداری سرور و سالار شهیدان وارد پایتخت حسینیت ایران اسلامی می‌شوند که همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی ۱۱۹ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود : در ایام سوگواری حضرت امام حسین علیه‌السلام بیشترین تردد به ترتیب در محورهای اردبیل آستارا و اردبیل سرچم انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران