در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه ادامه بزرگراه همت تا کرج


  در حال حاضر وزارت راه در ۱۰ محور آزادراهی در قالب ۱۶ پروژه کار می‌کنیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : در سال جاری ۹۱۹ کیلومتر ریل جدید در کشور به بهره‌برداری می‌رسد .

  خادمی در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بودجه و برنامه‌ریزی کشور از ادامه پروژه اتوبان همت تا کرج که صبح شنبه انجام شد ، با بیان اینکه ۸۰ درصد بتن‌ریزی پروژه ادامه بزرگراه همت انجام‌شده است ، افزود : طبق اظهارات پیمانکار این پروژه پیشرفت حاصل‌شده در سه قطعه بیش از ۷۵ درصد و در مجموع ۲۵ درصد از قطعات یک تا سه باقی‌مانده است .

  وی با بیان اینکه سه پروژه اساسی راه در البرز طی دو سال آینده می‌تواند تحول اساسی در البرز ایجاد کند ، افزود : قطعه اول آزادراه تهران - شمال یکی از این پروژه‌ها محسوب می‌شود .

  خادمی با اعلام اینکه کنارگذر جنوبی پروژه مهم و حیاتی برای پایتخت است که از برنامه زمان‌بندی جلوتر پیش رفته است ، اظهار کرد : با اجرایی شدن این پروژه ترافیک شرق و غرب کشور از آبیک جداشده و مشکل ترافیکی کرج و تهران را تا حد قابل‌توجهی برطرف می‌کند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بیان کرد : در حال حاضر  وزارت راه در ۱۰ محور آزادراهی در قالب ۱۶ پروژه کار می‌کنیم .
  مطالب مرتبط

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  این قطعه دارای دو دستگاه تونل به صورت رفت و برگشت هرکدام به طول ۵۳۸ متر و در مجموع‌ ۱۰۷۶ متر است که عملیات اجرایی یکی از تونل‌ها به اتمام رسیده و با اتمام حفاری یک تونل ، تحکیم و لاینینگ تونل دیگر آغاز شده است .

  |

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن امروز از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است و برای مرحله اول آن بخش خصوصی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشته است .

  |

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  در حال حاضر ۳۷۶ نفر نیروی انسانی و بیش از ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات در این پروژه فعال است که در جهت تسریع پروژه تنها ۱۶۴ نفر در قطعه ۴ به صورت مستقیم مشغول به کار هستند تا آزادراه ارومیه - تبریز که یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه آزادراهی است در زمان مقرر به بهره‌برداری ...

  |

  نظرات کاربران