در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • عملیات اجرایی آسفالت‌ریزی راه روستایی اکبرآباد – سراب میرزا در سنندج


  با اتمام و بهره‌برداری از این راه روستایی بالغ بر ۸۹ خانوار با جمعیتی حدود ۳۴۰ نفر از راه آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کردستان از آغاز عملیات اجرایی آسفالت‌ریزی راه روستایی اکبرآباد – سراب میرزا در سنندج خبر داد .

  رامین محمودی گفت : طول این پروژه ۵ کیلومتر است که عملیات خاک‌برداری ، خاک‌ریزی ، بنایی ، زیراساس و اساس مسیر به اتمام رسیده است . در اواخر هفته گذشته نیز عملیات آسفالت‌ریزی مسیر شروع شده که امیدواریم به زودی به اتمام برسد .

  وی ادامه داد : با اتمام و بهره‌برداری از این راه روستایی بالغ بر ۸۹ خانوار با جمعیتی حدود ۳۴۰ نفر از راه آسفالته و بهسازی شده بهره‌مند خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  فاز دوم نصب نیوجرسی این آزادراه تا دوماه آینده در صورت تامین اعتبار به طول ۵/۱۲ کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد . هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل طرح نگهداری وایمن سازی راههای کشور تامین خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران