در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام عملیات بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی در شهرستان قروه


  یکی از پروژه‌های شهرستان قروه که عملیات اجرایی آن در شرف اتمام است ، پروژه راه روستایی حسین‌آباد کنگره است که با اتمام کارهای اجرایی آن در حال آسفالت‌ریزی است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های راه و شهرسازی کردستان از اجرای پروژه‌های بهسازی راه روستایی در شهرستان قروه خبر داد .

  رامین محمودی اظهار کرد : عملیات بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی در شهرستان قروه با اجرای پروژه‌های متعددی در حال انجام است که می‌توان به بهسازی راه روستایی اسلام‌آباد به طول ۶ کیلومتر اشاره کرد که کلیه کارهای اجرایی ساخت آن از جمله خاک‌برداری ، خاک‌ریزی ، اساس ، زیراساس و ابنیه آن به اتمام رسیده و به مرحله قیرپاشی و آسفالت رسیده و قیرپاشی آن نیز شروع شده و به زودی آسفالت خواهد شد .

  وی ادامه داد : یکی دیگر از پروژه‌ها شهرستان قروه که عملیات اجرایی آن در شرف اتمام است ، پروژه راه روستایی حسین‌آباد کنگره است که با اتمام کارهای اجرایی آن در حال آسفالت‌ریزی است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران