در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تردد روان در محورهای اردبیل با بارش نخستین برف پائیزی


  در محورهای مواصلاتی استان شاهد بارش باران و در برخی مناطق مه گرفتگی هستیم که امیدوارم رانندگان و مترددین جاده‌ها با احتیاط بیشتر و رعایت کامل قوانین به سلامتی به مقصد خود برسند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آن‌ها به‌صورت روان جریان دارد .

  علی رحمتی با بیان اینکه بارش نخستین برف پائیزی از ساعت ۲ بامداد امروز در محورهای نیر صائین و گردنه الماس در محور خلخال - اسالم آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد ، افزود : علیرغم بارش رحمت الهی راهداران پرتلاش با همه توان در کلیه محورهای استان با آمادگی کامل مستقر شدند و آماده ارائه خدمات به مردم هستند .

  وی گفت : در سایر محورهای مواصلاتی استان شاهد بارش باران و در برخی مناطق مه گرفتگی هستیم که امیدوارم رانندگان و مترددین جاده‌ها با احتیاط بیشتر و رعایت کامل قوانین به سلامتی به مقصد خود برسند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از مردم خواست قبل از سفر وضعیت جاده‌ها را از طریق سامانه و اپلیکیشن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و کانال رسمی این اداره کل در فضای مجازی به آدرس ardabilrmto@بررسی و در جریان آخرین اوضاع جوی و ترافیکی محورها قرار بگیرند .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران