در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازگشایی ۲۷ کیلومتر از راه های مناطق سیل‌زده مشکین‌شهر توسط راهداران


  راهداران خستگی‌ناپذیر با ۹ دستگاه ماشین‌آلات سبک ، سنگین و سوخت‌رسان توانستند ۲۷ کیلومتر از راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی مناطق سیل زده شهرستان مشکین‌شهر را بازگشایی کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از بازگشایی ۲۷ کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی در مناطق سیل زده شهرستان مشکین‌شهر خبر داد .

  علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان مشکین‌شهر که با حضور سرپرست استانداری اردبیل برگزار شد با اعلام این خبر گفت : راهداران پرتلاش با تمام توان برای ارائه خدمات و امدادرسانی به سیل‌زدگان در سه بخش مرکزی ، قصابه و مرادلو ۱۱۳ ساعت فعالیت کردند .

  وی با بیان اینکه نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل به موقع در مناطق سیل زده حضور یافته و اقدامات لازم را انجام داده افزود : راهداران خستگی‌ناپذیر با ۹ دستگاه ماشین‌آلات سبک ، سنگین و سوخت‌رسان توانستند ۲۷ کیلومتر از راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی مناطق سیل زده شهرستان مشکین‌شهر را بازگشایی کنند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون راهداران در حال بازگشایی و پاک‌سازی ریزش‌های ناشی از سیل در مسیر فرعی مشکین‌شهر هریس هستند ، گفت : این اداره کل برای مقابله با حوادث احتمالی شرایط نامساعد جوی و وقوع سیلاب طبق پیش‌بینی هواشناسی و مدیریت بحران کاملاً آماده است .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران