در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آسفالت ۳۵ کیلومتر از بزرگراه اهر – هریس – تبریز تا پایان سال


  هر اندازه‌ای که پیمانکاران بتوانند از جاده اهر – تبریز را به بزرگراه تبدیل کنند همان اندازه نیز می‌توانیم مطالبات آن‌ها را پرداخت کنیم و هر قدری که پیمانکاران در این پروژه کار کنند همان‌قدر می‌توانند پول بگیرند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه بزرگراه اهر – هریس – تبریز در محل پروژه با حضور نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران اهر و هریس برگزار شد .

  توحید اخلاقی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه بزرگراه اهر – هریس – تبریز در محل پروژه که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران اهر و هریس برگزار شد ، اظهار کرد : پروژه بزرگراه اهر – هریس – تبریز در سه قطعه در حال ساخت است و امیدواریم بتوانیم طبق قول‌هایی که داده‌ایم در اسرع وقت به اتمام برسانیم .

  وی با اشاره به اینکه آسفالت‌ریزی پروژه بزرگراه اهر – هریس – تبریز از نیمه دوم شهریورماه آغاز شده ، افزود : سعی داریم با همت پیمانکاران و حمایت‌های مسئولین امسال ۳۰ الی ۳۵ کیلومتر از پروژه بزرگراه اهر – هریس – تبریز را آسفالت‌ریزی کنیم .

  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی پروژه بزرگراه اهر – هریس – تبریز یکی از اولویت‌دارترین پروژه‌های ملی و استانی عنوان کرد و گفت : اتمام این بزرگراه در واقع خدمتی بزرگ به مردم بیش از ۱۰ شهرستان خواهد بود چرا که بزرگراه اهر – هریس – تبریز یکی از پرترافیک‌ترین محورهای آذربایجان‌شرقی به شمار می‌رود .

  اتمام این بزرگراه در واقع خدمتی بزرگ به مردم بیش از ۱۰ شهرستان خواهد بود چرا که بزرگراه اهر – هریس – تبریز یکی از پرترافیک‌ترین محورهای آذربایجان‌شرقی به شمار می‌رود .

  اخلاقی با بیان اینکه اتمام کامل بزرگراه اهر – هریس – تبریز از حوادث و سوانح رانندگی و تلفات جانی جلوگیری می‌کند ، بیان کرد : با توجه به اینکه رفته‌رفته به فصل بارندگی نزدیک می‌شویم و حال که فرصت کمی از فصل کاری باقی‌مانده باید نهایت تلاشمان را به کار گرفته و بیش از ماه‌های گذشته به روند احداث این بزرگراه سرعت بخشیم .

  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه احداث ابنیه فنی زمان‌بر بوده و پیمانکاران بایستی به‌طوری زمان‌بندی کنند که پیش از آغاز فصل بارندگی ابنیه فنی این بزرگراه را به اتمام برسانند ، گفت : از پیمانکاران انتظار داریم تا ابنیه فنی باقی‌مانده بزرگراه اهر – هریس – تبریز که تاکنون احداث نشده را سریعاً احداث کنند .

  وی با اشاره به اینکه بزرگراه اهر – هریس – تبریز از جمله پروژه‌هایی است که به پیمانکاران بدهی نداریم ، عنوان کرد : هر اندازه‌ای که پیمانکاران بتوانند از جاده اهر – تبریز را به بزرگراه تبدیل کنند همان اندازه نیز می‌توانیم مطالبات آن‌ها را پرداخت کنیم و هر قدری که پیمانکاران در این پروژه کار کنند همان‌قدر می‌توانند پول بگیرند مجدداً درخواست می‌کنیم که از ظرفیت مالی که دولت برای احداث بزرگراه اهر – هریس – تبریز در اختیار گذاشته استفاده کنیم.
  مطالب مرتبط

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  استفاده از سرمایه بخش خصوصی می‌تواند تکمیل آزادراه‌ها ، بزرگراه‌ها و سایر پروژه‌های عمرانی را تسریع کند البته باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که شرکت‌ها به‌صورت کنسرسیومی عمل کرده و وارد کار شوند و در نهایت به یک سمت و سویی کشیده شود که خروجی کار تسریع در تکمیل این ...

  |

  نظرات کاربران