در حال بارگذاری ...
 • بازگشت بیش از ۲۳هزار نفر از حجاج از طریق شهر فرودگاهی امام خمینی


  امسال با دستور ویژه وزیر محترم راه و شهرسازی مبنی بر بکارگیری تمام ظرفیت ها برای خدمت رسانی هرچه بهتر به حجاج ، عملیات اعزام این عزیزان از سایر مسافران جدا شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از بازگشت بیش از ۲۳ هزار نفر از حجاج به کشور از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد .

  کورش فتاحی اظهار داشت : بازگشت حجاج به کشور از طریق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ۱۴ شهریور ماه آغاز شد و در چهارم مهرماه به پایان رسید . در این مدت ۲۳ هزار و ۳۰۸ نفر از حجاج به همراه ۹۰۸ هزار و ۴۶ کیلوگرم بار با ۷۵ پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) وارد کشور شدند .

  رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت : امسال با دستور ویژه وزیر محترم راه و شهرسازی مبنی بر بکارگیری تمام ظرفیت ها برای خدمت رسانی هرچه بهتر به حجاج ، عملیات اعزام این عزیزان از سایر مسافران جدا شد و با حمایت دکتر آخوندی یک سالن چند منظوره ۶ هزار متری برای استقبال از حجاج در فرودگاه احداث گردید .

  سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از اقدامات سازنده سازمان هواپیمایی کشوری ، سازمان حج و زیارت ، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" ، شرکت هواپیمایی قشم ایر ، پلیس فرودگاه ، یگان حفاظت هواپیمایی سپاه پاسداران ، پلیس گذرنامه ، نهاد ریاست جمهوری و کلیه پرسنل بخصوص کارکنان خدماتی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای امر اعزام و بازگشت حجاج قدردانی کرد .
  مطالب مرتبط

  تمایل شرکت های هواپیمایی به ارائه بلیت های خود به صورت غیرچارتری

  تمایل شرکت های هواپیمایی به ارائه بلیت های خود به صورت غیرچارتری

  بی تردید نوسانات ارزی تاثیرات زیادی بر قیمت بلیت هواپیما داشته و شرکت های هواپیمایی برای الزامات سازمان هواپیمایی کشوری جهت حفظ ایمنی که جز الویت های مهم این سازمان و رعایت مقررات است متحمل هزینه های می شوند که درصد بالایی از آن ارزی است .

  |

  توسعه اقتصادی دزفول و شمال خوزستان با صدور مجوز مرز هوایی دزفول

  توسعه اقتصادی دزفول و شمال خوزستان با صدور مجوز مرز هوایی دزفول

  با اخذ مجوزهای مرز هوایی ، نمایشگاه بین المللی و پایانه صادراتی ، بستر و زیرساخت توسعه صادرات در شهرستان دزفول مهیا شده و در آینده نزدیک شاهد پیشرفت اقتصادی این منطقه به ویژه در بحث توسعه صادرات محصولات کشاورزی خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران