در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۸ درصدی تردد در محورهای استان همدان


  در مرکز مدیریت راه‌های استان علاوه بر اخذ آمار لحظه‌ای تردد ، با استفاده از دوربین‌های نظارتی وضعیت ترافیک جاده‌ها و وضعیت فیزیکی محورها نیز بررسی و کنترل می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از ثبت ۶۳ میلیون و ۴۰۹ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان در نیمه نخست امسال خبر داد .

  محمد رودباری با بیان اینکه پارسال نیز در همین مدت ۵۸ میلیون و ۴۴۸ هزار تردد در محورهای استان ثبت شد ، گفت : میزان تردد امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۸ درصد افزایش داشته است .

  وی افزود : بیشترین تردد در محور همدان - کرمانشاه (رفت و برگشت) با ثبت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تردد بوده است . میزان درصد تخلفات شامل سرعت ، سبقت و فاصله غیرمجاز نسبت به کل تردد ۱۸ درصد بوده است . به طور میانگین تردد ناوگان سنگین عبوری نیز در این مدت ۱۵ درصد بوده است . در محورهای استان ۹۰۰ هزار تردد اتوبوس‌ها نیز ثبت شده است .

  رودباری با تأکید بر اینکه ۶۶ دستگاه تردد شمار در سطح استان فعال است ، تصریح کرد : در مرکز مدیریت راه‌های استان علاوه بر اخذ آمار لحظه‌ای تردد ، با استفاده از دوربین‌های نظارتی وضعیت ترافیک جاده‌ها و وضعیت فیزیکی محورها نیز بررسی و کنترل می‌شود .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران