در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام عملیات اجرایی ۲۱ کیلومتر از باند دوم جیرفت – سه راهی بم


  اعتبار هزینه شده در این محور تاکنون ۳۶۰ میلیارد ریال اعلام شده و جهت تکمیل آن اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال مورد نیاز است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، فرماندار جیرفت و مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان به همراه معاونین و جمعی از مسئولین از عملیات اجرایی باند دوم جیرفت – سه راهی بم بازدید کردند .

  محمد ساردوئی مدیرکل اداره راه و شهرسازی کرمان جنوبی گفت : محور جیرفت – سه راهی بم به طول ۴۷ کیلومتر در حوزه جنوب استان کرمان بوده که تاکنون ۲۵ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است و عملیات اجرایی ۲۱ کیلومتر آن نیز در دست اقدام است .

  به گفته وی ۶ کیلومتر از محور مذکور در حال اجرای عملیات آسفالت بوده و ۱ کیلومتر محدوده تونل اسفند در حال مطالعه جهت برگزاری مناقصه است که اعتبار هزینه شده در این محور تاکنون ۳۶۰ میلیارد ریال اعلام شده و جهت تکمیل آن اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال مورد نیاز است .

  امینی روش فرماندار جیرفت در حاشیه این بازدید از زحمات اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب در امر ساخت و توسعه راه‌ها که موجب رونق اقتصادی منطقه ، ایجاد اشتغال و پیشبرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری می شود تقدیر و تشکر کرد .

  همچنین در این بازدید مشکلات و معارض اجتماعی محور مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد این مشکلات با همکاری فرمانداری ، بخشداری و ... حل شوند .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران