در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اتصال ناوگان راهداری خراسان شمالی به سیستم جی.پی.اس


  دوره‌های آموزشی برای فراگیری موارد لازم و آشنایی با سیستم مزبور برگزار می‌شود و مسئولان ماشین‌آلات در ادارات شهرستانی با حضور در این دوره‌ها ، نکات لازم را فرا می‌گیرند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت : ناوگان راهداری این استان به سیستم جی . پی . اس متصل شد .

  علی‌اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد : با راه‌اندازی و نصب این سیستم امکان رصد و کنترل فعالیت‌های ناوگان و بهره‌وری آن میسر می‌شود و می‌توان بانک اطلاعات کاملی از وضعیت کارکرد ناوگان به دست آورد .

  وی تصریح کرد : زمان نیاز به تعمیر ناوگان ، میزان هزینه‌کردها برای تعمیر و نگهداری ، میزان هزینه‌های جاری و سایر اطلاعات مربوط به فعالیت ناوگان با استفاده از اطلاعات این سیستم به راحتی قابل استخراج و دست‌یابی است .

  بدیعی مقدم افزود : اکنون دوره‌های آموزشی برای فراگیری موارد لازم و آشنایی با سیستم مزبور برگزار می‌شود و مسئولان ماشین‌آلات در ادارات شهرستانی با حضور در این دوره‌ها ، نکات لازم را فرا می‌گیرند .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران