در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح ۹۱۹ کیلومتر راه آهن در کشور تا پایان امسال


  طرح هایی که امسال به بهره برداری می رسند مربوط به استان های همدان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کرمانشاه و گیلان هستند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت که امسال ۹۱۹ کیلومتر راه آهن در کشور به بهره‌برداری می‌رسد .

  خیرالله خادمی چهارشنبه در حاشیه بازدید از شبکه راههای استان مازندران افزود : برای اجرای این طرح ها ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار ابلاغ شده است . میزان اعتبار ابلاغی شبکه ریلی کشور در سال جای نسبت به سال قبل ۷۰ درصد بیشتر شده است .

  معاون وزیر راه و شهر سازی دلیل این افزایش اعتبار را توجه ویژه دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی به موضوع زیر ساخت شبکه ریلی کشور اعلام کرد .

  خادمی همچنین گفت : ساخت ۹ هزار کیلومتر شبکه ریلی جدید در دولت دوازدهم برنامه ریزی شده است که سه هزار و ۴۰۰ کیلومتر از آن در حال اجراست . تا کنون طرح مطالعاتی چهار هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه ریلی به اتمام رسید و طرح مطالعاتی یکهزار کیلومتر دیگر هم در دستور کار قرار دارد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : طرح هایی که امسال به بهره برداری می رسند مربوط به استان های همدان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کرمانشاه و گیلان هستند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به مازندران سفر کرده است تا از طرح های راهسازی این استان بازدید کنند .
  مطالب مرتبط

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  این قطعه دارای دو دستگاه تونل به صورت رفت و برگشت هرکدام به طول ۵۳۸ متر و در مجموع‌ ۱۰۷۶ متر است که عملیات اجرایی یکی از تونل‌ها به اتمام رسیده و با اتمام حفاری یک تونل ، تحکیم و لاینینگ تونل دیگر آغاز شده است .

  |

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  استفاده از سرمایه بخش خصوصی می‌تواند تکمیل آزادراه‌ها ، بزرگراه‌ها و سایر پروژه‌های عمرانی را تسریع کند البته باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که شرکت‌ها به‌صورت کنسرسیومی عمل کرده و وارد کار شوند و در نهایت به یک سمت و سویی کشیده شود که خروجی کار تسریع در تکمیل این ...

  |

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن امروز از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است و برای مرحله اول آن بخش خصوصی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشته است .

  |

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  در حال حاضر ۳۷۶ نفر نیروی انسانی و بیش از ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات در این پروژه فعال است که در جهت تسریع پروژه تنها ۱۶۴ نفر در قطعه ۴ به صورت مستقیم مشغول به کار هستند تا آزادراه ارومیه - تبریز که یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه آزادراهی است در زمان مقرر به بهره‌برداری ...

  |

  نظرات کاربران