در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حفظ امنیت سرمایه و سرمایه گذار در قراردادهای شهر فرودگاهی امام


  اصلاح این قراردادها به صورت جدی در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار دارد و بدون شک رهنمودهای مسولان گرامی در این مسیر راهگشای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خواهد بود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، پیرو مطالب بیان شده توسط آقای محمدرضا ملکشاهی نماینده محترم مردم شریف خرم ‌آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص قراداد سالن CIP فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، کورش فتاحی رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) توضیحاتی را ارائه کرد .

  در توضیحات فتاحی آمده است :

  اینجانب ضمن قدردانی از صحبت های روشنگرانه آقای محمدرضا ملکشاهی نماینده محترم مردم شریف خرم ‌آباد در مجلس شورای اسلامی ، و پیرو تاکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و همچنین سفارشات موکد آقایان مهندس عابدزاده و دکتر مه آبادی ( اعضای محترم مجمع شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) ) و پیگیری های مسولان سازمان بازرسی کل کشور ، یاد آور می شوم متاسفانه برخی قراردادهای منعقد شده در سالهای دور در حال حاضر ، حامی منافع و حقوق حقه فرودگاه نمی باشد .

  از این رو این قراردادها نیاز به بازنگری داشته تا علاوه بر حفظ منافع و امنیت سرمایه و سرمایه گذار ، روند اصلاح قرارداد به نفع هر دو طرف انجام شود ، لازم به ذکر است که انجام این امر که به پژوهش های جامع حقوقی نیازمند است امری زمان بر خواهد بود اما اصلاح این قراردادها به صورت جدی در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار دارد و بدون شک رهنمودهای مسولان گرامی در این مسیر راهگشای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  استفاده از سرمایه بخش خصوصی می‌تواند تکمیل آزادراه‌ها ، بزرگراه‌ها و سایر پروژه‌های عمرانی را تسریع کند البته باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که شرکت‌ها به‌صورت کنسرسیومی عمل کرده و وارد کار شوند و در نهایت به یک سمت و سویی کشیده شود که خروجی کار تسریع در تکمیل این ...

  |

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  نظرات کاربران