در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اجرای ۴۱ کیلومتر عملیات بازسازی در محورهای مواصلاتی همدان


  افزون بر ۱۱۵ میلیارد ریال از منابع سازمان راهداری به منظور بهسازی ، ترمیم و مرمت راه‌ها به استان همدان اختصاص یافته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه‌گیری در محورهای شریانی و غیرشریانی استان به طول افزون بر ۴۱ کیلومتر خبر داد .

  محمد رودباری گفت : با توجه به شرایط آب و هوایی استان و دیگر عوامل محیطی ، فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه ترمیم ، لکه‌گیری و روکش آسفالت در محورهای ارتباطی استان از سوی این اداره کل در حال انجام است .

  وی افزود : از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۵ هزار و ۲۱۲ متر طول درزگیری و ۱۰۱ هزار و ۱۱۸ مترمربع لکه‌گیری ، ۱۱ کیلومتر آسفالت شانه شنی راه‌ها، ۸ کیلومتر آسفالت حفاظتی (میکروسرفیسینگ) و ۱۱۵ کیلومتر اصلاح شیب شیروانی در محورهای مواصلاتی استان انجام شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با تأکید بر اینکه طرح‌های مختلفی در حوزه راهداری در دست اقدام و پیگیری است ، بیان کرد : هم‌اکنون نیز ۸ طرح آسفالت در حال اجرا است . افزون بر ۱۱۵ میلیارد ریال از منابع سازمان راهداری به منظور بهسازی ، ترمیم و مرمت راه‌ها به استان همدان اختصاص یافته است .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران