در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بررسی ایمن سازی محورهای اربعین در استان ایلام


  با انتخاب مسیر و تقسیم بار ترافیکی ورودی و خروجی‌های استان از طرف زائرین عزیز از این پس کمتر شاهد گره ترافیکی استان در زمان اربعین حسینی (ع) خواهیم بود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، شرایط ترافیکی اطراف شهر مهران و ایمن‌سازی محورهای اربعین در دستور کار کمیسیون ایمنی راه‌های استان ایلام مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

  علاوه بر موارد فوق ، وضعیت ایمنی تردد در سطح جاده‌های استان با توجه به پایان سفرهای تابستانی و بازگشایی مراکز آموزشی ، راه‌های جلوگیری از تخلیه نخاله‌های ساختمانی ، بررسی محدوده‌های مشترک جاده‌های بین استانی به لحاظ پوشش پلیس‌راه و ... از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه بود .

  میرجعفریان مدیرکل راه و شهرسازی استان در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های این اداره کل در محورهای اربعین استان از آماده شدن این محورها برای زیر بار ترافیک رفتن در اربعین خبر داد .

  وی با اشاره به بهره‌برداری از تونل عظیم قلاجه و پل روگذر ارغوان تا اربعین امسال گفت : با انتخاب مسیر و تقسیم بار ترافیکی ورودی و خروجی‌های استان از طرف زائرین عزیز از این پس کمتر شاهد گره ترافیکی استان در زمان اربعین حسینی (ع) خواهیم بود .

  مهندس پولادی معاون امور عمرانی استانداری ایلام نیز در این جلسه گفت : خوشبختانه سال به سال با افزایش امکانات و پروژه‌های بزرگ و کوچک که به بهره‌برداری می‌رسند سطح رفاهیات و امکانات برای زائرین اربعین در استان ایلام افزایش پیدا کرده است .
  مطالب مرتبط

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  این پاسگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنوب و جنوب شرق ، علاوه بر تأثیر مثبتی که بر ایمنی حمل‌ونقل در لرستان دارد نقش بسزایی نیز در تأمین امنیت و خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات خواهد داشت .

  |

  نظرات کاربران