در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز فعالیت قطار گردشگری تبریز - رازی از ۳۰ شهریور


  این قطارها پس از استقبال قابل قبول مردم از دو مسیر گردشگری تهران - سوادکوه و اندیمشک - تنگه پنج ، راه اندازی شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون مسافری شرکت راه‌آهن از آغاز فعالیت قطار گردشگری تبریز - رازی در روز ۳۰ شهریور خبر داد و گفت : حرکت این قطار در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۶ صبح از تبریز خواهد بود .

  میر حسن موسوی گفت : این قطار که با هدف گسترش گردشگری ریلی راه اندازی شده در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته برقرار خواهد بود .

  وی در رابطه با زمان بندی این قطار خاطر نشان کرد : برنامه ریزی ساعات قطار به گونه ای است که در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته ، ساعت ۶ صبح از تبریز حرکت و در ساعت ۱۷ از رازی باز می گردد . این قطارها پس از استقبال قابل قبول مردم از دو مسیر گردشگری تهران - سوادکوه و اندیمشک - تنگه پنج ، راه اندازی شده است .
  مطالب مرتبط

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  حضور ۲۹ شرکت در این نمایشگاه حاکی از زنده و پویا بودن آن است و ما به آینده صنعت ریلی خوشبین هستیم . البته در پایان این نمایشگاه یک گزارش کامل از قراردادهای منعقد شده در طول دوره برگزاری ارائه خواهد شد .

  |

  تشریح برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل‌ونقل ریلی حومه‌ای

  تشریح برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل‌ونقل ریلی حومه‌ای

  با توجه به اینکه سالانه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون سفر در حومه شهرها روی می‌دهد ، این رقم باید به بازار اصلی حمل‌ونقل حومه‌ای ریلی ایران تبدیل شود و تحقق این راه نیازمند سرمایه‌گذاری بزرگ در رویکرد شبکه‌ای است .

  |

  نظرات کاربران