در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازنگری و بازسازی کنترل فضای کشور از نقاط قوت شرکت فرودگاه ها


  شرکت فرودگاه ها نقش بی بدیلی در حمل و نقل هوایی کشور دارد و باید به راندمان آن نیز توجه بیشتر داشت که البته شواهد نشان می‎دهد که راندمان این شرکت روز به روز در حال بهبود است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه سرمایه‎گذاری‎ها در صنعت هوایی می‎تواند آینده خوبی را برای این صنعت رقم بزند ، گفت : نقطه قوت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران را در دو محور «سازندگی فرودگاه‎ها» و «بازنگری و بازسازی کنترل فضای کشور» ارزیابی کرد .

  علی عابدزاده در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه ایروپرشیا با اشاره به سرمایه‎گذاری‎های انجام شده در صنعت هوایی کشور ، گفت : این سرمایه‎گذاری‎ها می‎تواند آینده خوبی را برای این صنعت رقم بزند که یکی از نتایج آن ایجاد همدلی در این صنعت خواهد بود .

  وی با بیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاه‎هایی نشان‎دهنده این است که همه به دنبال یک هدف واحد هستیم ، افزود : یکی از نشانه‎های این هدف واحد همین است که شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و سایر شرکت‎ها و سازمان‎هایی که به نحوی در این صنعت دست اندرکار هستند ، در نمایشگاه حضور یافته و این نقطه قوت نمایشگاه به شمار می رود .

  عابدزاده نقطه قوت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران را در دو محور «سازندگی فرودگاه‎ها» و «بازنگری و بازسازی کنترل فضای کشور» ارزیابی کرد و گفت : این شرکت نقش بی بدیلی در حمل و نقل هوایی کشور دارد و باید به راندمان آن نیز توجه بیشتر داشت که البته شواهد نشان می‎دهد که راندمان این شرکت روز به روز در حال بهبود است .

  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با اشاره به غرفه شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران آن را غرفه‎ای زیبا و کارآمد ارزیابی کرد که توانمندی‎های این شرکت را به خوبی به نمایش گذاشته است .
  مطالب مرتبط

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  در حال حاضر در فرودگاه بین المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان به صورت هفتگی ۳ پرواز در مسیر تهران – لار – تهران ۵ پرواز در مسیر شارجه – لار – شارجه ، ۳ پرواز در مسیر دبی – لار – دبی ،۲ پرواز در مسیر کویت – لار – کویت و یک پرواز در مسیر قطر – لار – قطر و یک پرواز در مسیر اهواز ...

  |

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  حج تمتع امسال با پروازهای تابستانی مصادف است . بنابراین لازم است که فرودگاه‌ها ، شرکت‌های هواپیمایی و هم سایر سرویس دهندگان مانند پلیس فرودگاه‌ها ، سپاه حفاظت هواپیمایی ، واحد سوختگیری ، هندلینگ و ... خود را به صورت مضاعف آماده کرده تا بتوانند به زائرین بیت الله حرام خدمت ...

  |

  نظرات کاربران