در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • عملیاتی شدن اتصال خط آهن خرمشهر - بصره


  اجرای پروژه راه آهن خرمشهر به بصره علاوه بر اینکه در بحث تجاری و اقتصادی و جابجایی مسافر از کشور مجاور تأثیرگذار است ، از طریق فروش بلیت به کشور مجاور هم می تواند برای کشور ارز آوری به دنبال داشته باشد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت : بر اساس مصوبه هیئت دولت و پیگیری نمایندگان خوزستان ، اتصال خط آهن بندر امام (ره) به خرمشهر با تأمین اعتبار از سوی دولت عملیاتی خواهد شد .

  عبدالله سامری افزود : در جلسه‌ با مسئولان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و در حضور وزیر راه و شهرسازی ، یکی از موضوعات قابل رسیدگی تکمیل پروژه اتصال خط آهن خرمشهر به بصره بود . اجرای این پروژه علاوه بر اینکه در بحث تجاری و اقتصادی و جابجایی مسافر از کشور مجاور تأثیرگذار است ؛ از طریق فروش بلیت به کشور مجاور هم می تواند برای کشور ارز آوری به دنبال داشته باشد .
  مطالب مرتبط

  تحویل نخستین محموله ریل ملی به راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  تحویل نخستین محموله ریل ملی به راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  در شرایط کنونی که با تحریم های ظالمانه طرف هستیم ، تامین ریل در داخل کشور‌ ، پشتیبانی بسیار موثری در جهت توسعه حمل‌و‌نقل ریلی محسوب می‌شود . تحویل اولین محموله ریل ملی ، نوید این را می دهد که دغدغه راه آهن جمهوری اسلامی برای تامین ریل رفع و این امر با افزایش تولید حاصل می‌شود ...

  |

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند توجه به ظرفیت فاینانس‌های داخلی و خارجی

  استفاده از سرمایه بخش خصوصی می‌تواند تکمیل آزادراه‌ها ، بزرگراه‌ها و سایر پروژه‌های عمرانی را تسریع کند البته باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که شرکت‌ها به‌صورت کنسرسیومی عمل کرده و وارد کار شوند و در نهایت به یک سمت و سویی کشیده شود که خروجی کار تسریع در تکمیل این ...

  |

  نظرات کاربران