در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم همکاری جدی شرکت های دانش بنیان و شرکت فرودگاه ها


  این شرکت ، شرکتی مهم ، متمایز و دارای مسئولیت مدنی بزرگ و سنگینی است که خدمات گسترده‎ای را در سطح داخلی و بین‎المللی ارائه می‎کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران ، در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایروپرشیا ، از امضای تفاهم‎نامه میان شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جهموری برای شتاب دادن به منظور تامین نیازهای شرکت‎های خصوصی و دانش بنیان و جذب حمایت‎های دولتی خبر داد .

  رحمت اله مه آبادی ، گفت : روز ۲۵ شهریور ۹۶ معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از غرفه‎های شرکت فرودگاه‎ها بازدید کرد و بزودی قرار است تفاهمنامه‎ای میان این معاونت و شرکت فرودگاه‎ها امضا و زمینه همکاری جدی‎تر شرکت ما با شرکت‎های دانش بنیان و جذب حمایت‎های دولتی فراهم شود .

  وی با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه‎ها با تمام مولفه‎های توسعه درگیر و با ارگان‎های مختلف سیاسی ، اقتصادی و امنیتی در ارتباط  است ، گفت : این شرکت ، شرکتی مهم ، متمایز و دارای مسئولیت مدنی بزرگ و سنگینی است که خدمات گسترده‎ای را در سطح داخلی و بین‎المللی ارائه می‎کند .

  مه‎آبادی در مورد نمایشگاه ایروپرشیا گفت : بهتر است نام نمایشگاه را از این پدیده فرخنده برداریم و آن را "عرضه گاه" بنامیم ، چرا که اینجا محل نمایش نیست بلکه محل عرضه توانایی‎ها و نیازها و محلی برای تعامل و تقویت ارتباط میان دست اندرکاران صنعت حمل ونقل است .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی با اشاره به توانمندی این شرکت در ارائه خدمات تخصصی ، در بیان اثرات مثبت حضور در اینگونه نمایشگاه‎ها گفت : در همین نمایشگاه طی مذاکرات انجام شده ، یک شرکت روسی تمایل خود را برای خرید خدمات وارسی پرواز از شرکت فرودگاه‎ها اعلام کرده است . اگر این رویداد به معرفی هر چه گسترده‎تر و بهتر توانمندی‎های شرکت کمک کند برای سال‎های بعد هم در آن حضور پیدا خواهیم کرد .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران