در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم برخورداری شرکت رجا از فضای آزاد تجاری


  پیمانکارها و شرکای رجا باید همکاری علمی و بهینه تری داشته باشند تا به کمک آنها بدنه رجا ترمیم و خدمات آن بهبود یابد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت : نقش حاکمیتی راه آهن باید تغییر کند و با حمایت دولت ، شرکت رجا از فضای آزاد تجاری برخوردار شود .

  مدیرعامل شرکت رجا با اعلام این مطلب افزود : رجا و سایر شرکت های حمل و نقل ریلی نیازمند حمایت دولت هستند که با اهتمام و استقرار دولت دوازدهم امیدواریم این مهم به انجام برسد .

  مهندس رجبی در جمع مدیران رجا در مشهد ، سال جاری را سال موفقیت نسبی رجا دانست و اظهار داشت : با جذب منابع و افزایش سرمایه ، گرفتن تسهیلات و اعتبارهای بلند مدت با سود کم ، کاهش هزینه های عملیاتی ، افزایش درآمد شرکت و نوسازی و بازسازی واگن ها در سال جاری و آتی وضعیت رجا بهبود می یابد .

  وی در پایان افزود : پیمانکارها و شرکای رجا باید همکاری علمی و بهینه تری داشته باشند تا به کمک آنها بدنه رجا ترمیم و خدمات آن بهبود یابد .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران