در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم احداث سرعت‌گیر در ۸۲ نقطه از جاده‌های اردبیل


  با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته سرعت‌گیرهای اضافی در جاده‌های استان حذف و اصلاح می‌شود که در این زمینه پلیس راه با همکاری سایر دستگاه‌های متولی اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام می‌دهد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : ۸۲ نقطه از محورهای استان نیازمند احداث سرعت‌گیر است و اکنون ۱۴۰ سرعت‌کاه در جاده‌های اردبیل داریم .

  علی رحمتی که در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان اردبیل سخن می‌گفت ، با بیان این مطلب افزود : در ۸۲ نقطه استان نیازمند احداث سرعت‌گیر و سرعت‌کاه هستیم تا بتوانیم از وقوع تصادفات تا حد امکان جلوگیری به عمل آوریم . اکنون ۱۴۰ سرعت‌کاه درجاده‌های استان داریم .

  وی گفت : با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته سرعت‌گیرهای اضافی در جاده‌های استان حذف و اصلاح می‌شود که در این زمینه پلیس راه با همکاری سایر دستگاه‌های متولی اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام می‌دهد تا بتوانیم به تمام اهداف خود در این زمینه دست یابیم و شاهد بهبود وضعیت موجود باشیم .

  مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل و جاده‌ای استان اردبیل افزود : با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته تا چند روز آینده ۱۵ دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای در استان نصب می‌شود و در مرحله بعدی نیز ۲۴ دوربین جاده‌ای در استان برای نصب آماده می‌شود تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از سرعت غیرمجاز ، سبقت غیرمجاز و سایر تخلفات فیش جریمه به همراه عکس به منزل شخص جریمه شده ارسال شود و تخلفات در جاده‌های استان به حداقل برسد .

  وی تصریح کرد : نبود آسفالت مناسب یکی از دلایل محدودیت در ارتباط با رفع نقاط حادثه‌خیز است که باید به طور ویژه و اساسی مورد توجه واقع شود تا بتوانیم از این طریق به تمام اهداف خود در این زمینه دست یابیم و شاهد کاهش وقوع تصادفات و حوادث ناشی از آن باشیم چرا که تامین سلامتی مردم برای ما از همه چیز مهم‌تر است .

  رحمتی گفت : مهم‌ترین مشکل ما کم‌عرض بودن جاده‌ها و نبود سیستم روشنایی کافی در جاده‌های استان است که باید در این زمینه نیز اقدامات لازم و اساسی مبنای کار قرار داده شود تا بتوانیم مشکلات و موانع موجود در این زمینه را به حداقل برسانیم و با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم گام‌های اساسی برداریم .
  مطالب مرتبط

  ایمن سازی ترافیکی مسیرهای منتهی به حرم مطهر امام خمینی (ره)

  ایمن سازی ترافیکی مسیرهای منتهی به حرم مطهر امام خمینی (ره)

  با توجه به برگزاری مراسم ‌بیست‌ و نهمین سالگرد ارتحال امام راحل ، محورهای منتهی به تهران ترافیک سنگینی دارند . از این رو تدابیری اتخاذ گردیده همچون سنوات گذشته طی هماهنگی‌های لازم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران به تدریج و با برنامه منظم‌ ، مسافران وارد ...

  |

  تشریح عملکرد راهداری خراسان شمالی در بخش ایمن‌سازی راه‌ها طی سال ۹۶

  تشریح عملکرد راهداری خراسان شمالی در بخش ایمن‌سازی راه‌ها طی سال ۹۶

  طی سال گذشته روشنایی یک دستگاه تونل تکمیل شد . ۲۰ کیلومتر ایمن‌سازی شیب حاشیه راه‌ها (مدیریت و اجرا) و ۳۳۷ نقطه مطالعه تشخیصی و ارائه طرح ارتقاء ایمنی نقاط پرتصادف و دارای تصادف راه‌های استان طی سال ۹۶ انجام شد .

  |

  نظرات کاربران