در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ایمنی با روکش آسفالت محور مختاران - دهک


  برای اجرای این عملیات بیش از ۱۵۰۰ تن آسفالت به مصرف رسیده که رقم ریالی انجام این عملیات در حدود ۲۴۰۰ میلیون ریال است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سربیشه گفت : سه کیلومتر از محور مختاران - دهک برای افزایش ایمنی و رفاه حال اهالی آسفالت شد .

  رئیس اداره راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای شهرستان سربیشه گفت : در راستای افزایش ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای ، سه کیلومتراز محورمختاران به دهک شهرستان سربیشه روکش آسفالت شده است .

  سعید سارانی ادامه داد : برای اجرای این عملیات بیش از ۱۵۰۰ تن آسفالت به مصرف رسیده که رقم ریالی انجام این عملیات در حدود ۲۴۰۰ میلیون ریال است .

  رئیس اداره راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای شهرستان سربیشه در پایان متذکر شد : شهرستان سربیشه دارای بیش از۲۲۰۰ کیلومتر جاده بین‌شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره‌کل قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌شود .
  مطالب مرتبط

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  این پاسگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنوب و جنوب شرق ، علاوه بر تأثیر مثبتی که بر ایمنی حمل‌ونقل در لرستان دارد نقش بسزایی نیز در تأمین امنیت و خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات خواهد داشت .

  |

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران