در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حل مشکل پرونده طرح‌های سرمایه‌گذاری در کنار جاده‌های اردبیل


  آنچه در سرمایه‌گذاری برای ما مهم است رعایت مسئله ایمنی و جان مردم است و نمی‌توان با سرمایه‌گذاری در سرقوسها و پیچ‌ها که خطرات زیادی دارد و مغایر با قانون است موافقت کرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : مشکل پرونده طرح‌های سرمایه‌گذاری که در کنار جاده‌های مواصلاتی استان واقع هستند ، حل شده است .

  علی رحمتی با اعلام این خبر افزود : از ۳۰۰ پرونده سرمایه‌گذاری در سال‌های اخیر در کنار جاده های استان مشکل اکثر آنها با تعامل و حمایت اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای حل شده و فقط شش پرونده حل نشده وجود دارد .

  وی از تشویق ، ترغیب و حمایت سرمایه‌گذاران خبر داد و اظهار کرد : ما از سرمایه‌گذاری در استان استقبال می‌کنیم به طوری که این اداره‌کل فقط برای ایجاد رمپ‌های ورودی و خروجی هر مجتمع خدماتی بین راهی سه میلیارد ریال هزینه می‌کند .

  رحمتی از حل مشکل سرمایه‌گذاران جاده‌های پارس‌آباد و مشگین‌شهر خبر داد و بیان کرد : فقط مشکل شش سرمایه‌گذار بین راهی در سطح استان و آن هم به خاطر داشتن مشکل قانونی حل نشده است . آنچه در سرمایه‌گذاری برای ما مهم است رعایت مسئله ایمنی و جان مردم است و نمی‌توان با سرمایه‌گذاری در سرقوسها و پیچ‌ها که خطرات زیادی دارد و مغایر با قانون است موافقت کرد . با تلاش همه دستگاه‌های مرتبط پارسال توانستیم کاهش قابل توجهی در تصادفات منجر به فوت در استان داشته باشیم به طوری که استان اردبیل در کاهش فوتی‌ها در کشور مقام اول را به دست آورد .

  وی با رد این ادعا در برخی محافل و فضای مجازی که اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از سرمایه‌گذاران حمایت نمی‌کند ، گفت : ما دستان همه سرمایه‌گذاران را به گرمی می‌فشاریم و کارشناسان ما با نیازسنجی و مکان‌یابی مناسب می‌توانند راهنمای خوبی برای سرمایه‌گذارن باشند .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با تقدیر از حمایت‌ها و همکاری دستگاه قضایی استان افزود : دستگاه قضایی استان در رعایت حریم و ایمنی همیشه با رعایت قانون کمک حال این اداره بوده است .

  بر اساس قانون طرح‌های عمرانی احداث شده در کنار معبر و جاده‌ها باید حریم راه را رعایت کنند .
  مطالب مرتبط

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  این پاسگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنوب و جنوب شرق ، علاوه بر تأثیر مثبتی که بر ایمنی حمل‌ونقل در لرستان دارد نقش بسزایی نیز در تأمین امنیت و خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات خواهد داشت .

  |

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  نظرات کاربران