در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • راه آهن اراک محل اتصال راه آهن شمال به جنوب


  رکورد جابه جائی ۴۰ میلیون تن بار بود که از این مقدار سهم راه آهن اراک بیش از یک میلیون تن بار بود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت با حضور در اداره کل راه آهن اراک ، در جلسه کمیته ارتقاء ایمنی شرکت کرد .

  ابراهیم محمدی ، راه آهن اراک را محل اتصال راه آهن شمال به جنوب دانست و گفت : طی چند سال اخیر اقداماتی بزرگی در راه آهن صورت گرفته که یک مورد آن ثبت رکورد جابه جائی ۴۰ میلیون تن بار بود که از این مقدار سهم راه آهن اراک بیش از یک میلیون تن بار بود و ما امیدواریم که این سهم با توجه به وجود شرکت هایی چون پالایشگاه و پتروشیمی در استان مرکزی به بیش از این افزایش یابد .
  مطالب مرتبط

  استفاده از کالاهای ایرانی در حمل‌ونقل ریلی موجب صرفه‌جویی ارزی

  استفاده از کالاهای ایرانی در حمل‌ونقل ریلی موجب صرفه‌جویی ارزی

  با توسعه خوبی که اخیراً در خطوط ریلی انجام شده است ، می‌توان از بسیاری از نقاط کشور برای حمل کالا از حمل‌ونقل ریلی استفاده کرد . در این میان افزایش سرعت حمل بار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر راه‌آهن بتواند سرعت حمل کالا را افزایش دهد ، می‌تواند در حمایت از تولید کالای ...

  |

  توسعه راه‌آهن یکی از اولویت‌های اساسی کشور

  توسعه راه‌آهن یکی از اولویت‌های اساسی کشور

  اگر به توانمندی های داخلی متکی باشیم قطعا می توانیم به سلامت از آثار تحریم های احتمالی بیشتر آمریکا ، عبور کنیم که این مهم نیازمند اتحاد ، همدلی ، وحدت و همکاری دولت و مجلس در جهت عبور از کارشکنی های آمریکا علیه توسعه ایران است .

  |

  نظرات کاربران