در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز فروش بلیت مهر ماه قطارهای رجا از ۲۰ شهریور


  هموطنان می توانند با ثبت نشانی RajaTicketBot@ در تلگرام خود ، عضو این ربات تلگرام شده و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، فروش بلیت قطارهای رجا حدفاصل تاریخ‌های ۱۱ لغایت ۳۰ مهر ماه ۹۶ ، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه آغاز می شود .

  فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به صورت همزمان از کلیه کانال های فروش شرکت رجا از ساعت ۱۰ صبح همین تاریخ انجام می‌شود .

  بعد از ارائه روش های مختلف فروش بلیت قطارهای رجا از جمله : اینترنتی ، اپلیکیشنی ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ ، نمایندگی های مجاز سراسر کشور ، این شرکت اخیراً فروش بلیت از طریق "ربات" تلگرام و اپلیکیشن "آپ" را به کانال های فروش خود اضافه کرده است .

  هموطنان می توانند با ثبت نشانی RajaTicketBot@ در تلگرام خود ، عضو این ربات تلگرام شده و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند .

  متقاضیان جدید عضویت در سامانه "آپ" نیز با ارسال عدد یک توسط پیامک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ و نصب برنامه "آپ" در گوشی های تلفن همراه خود می توانند در کنار سایر اعضای فعلی این نرم افزار با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند .

  شرکت رجا به منظور اطلاع رسانی تخفیفات دوره ای و لحظه ای بلیت قطارهای خود ، چندی پیش کانال تلگرامی "سفر ارزان" safararzan1539@ را نیز راه اندازی کرد .

  هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از : نشانی دفاتر فروش ، قیمت بلیت ، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی از سراسر کشور با سامانه‌ی ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق شماره تلفن‌ ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند .

  شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها ، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می‌باشد .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران