در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حرکت تند چرخ های صنعت ریلی در کشور


  نزدیک به ۶ ماه از سال را پشت سر گذاشتیم و در ۶ ماه آینده امیدوارم با تلاش بیشتر نسبت به گذشته ، وضعیت بهتری را در زندگی و خانواده بزرگ راه آهن داشته باشیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر عامل راه آهن گفت : اگر راه آهن کشور خواهان رونق یافتن بیش از گذشته است ، لازم است کارکنان و مدیران ، در هر مسئولیتی که باشند ، کارها را بر اساس تدبیر ، تفکر و عمق اندیشه پیش ببرند .

  سعید محمدزاده مدیر عامل راه آهن در مراسم عید غدیر خم ضمن تشکر و سپاسگذاری از زحمات همکاران راه آهن در جهت حرکت سریع چرخ های صنعت ریلی در کشور ، گفت : امروز ما شاهد حرکت تند چرخ های صنعت ریلی در کشور هستیم و تلاش می کنیم این چرخ ها با سرعت ، دقت و ارزشمندی هر چه بیشتر به حرکت خود ادامه دهند . بنا به فرمایشات حضرت امیر مومنان (ع) در زندگی شخصی و جمعی خود باید به دنبال عزت و تدبیر توام با عزت باشیم .

  وی گفت : حضرت رسول اکرم(ص) فرموده اند، من از فقر که کفر به وجود می آورد، نمی ترسم اما از سوء تدبیر که بنیان خانواده ، کشور و همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد، می ترسم . اصل همه حرف ها حسن تدبیر است و اگر خداوند تقدیر کرده حتما با حسن تدبیر به لذت و روزگار خوش خواهیم رسید .

  محمدزاده خاطر نشان کرد : نزدیک به ۶ ماه از سال را پشت سر گذاشتیم و در ۶ ماه آینده امیدوارم با تلاش بیشتر نسبت به گذشته ، وضعیت بهتری را در زندگی و خانواده بزرگ راه آهن داشته باشیم .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران